Подорож рідним містом

Новини коледжу

10 квітня в Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбулася конференція «Віртуальна туристична подорож рідним містом на машині часу» в рамках декади «Мандруємо чистою Україною». В конференції взяли участь студенти 1 курсу спеціальності  туризм. Відповідальною за проведення заходу була викладач коледжу Марина Попкова.

Розпочалась конференція з привітального слова  Марини Анатоліївни, яка всім пообіцяла, що буде дуже цікаво. Ця  коротка подорож Запоріжжям відбулась з використанням машини  часу, якою керували першокурсники Наталія Романова та Артем Селін. Ідеєю цього заходу стала порівняльна характеристика об’єктів нашого часу та минулого. Як справжні туристи, ми розпочали свою екскурсію Залізничними вокзалами. А щоб краще розібратися в історії міста, ми відвідали найважливіші місця Запоріжжя: Запорізький краєзнавчий музей, будівлі 1-го й 3-го корпусів ЗНУ та Електротехнічного коледжу. Далі об’єктами екскурсії стали Торговий Центр «Україна», місця культурного відпочинку — театри та кінотеатри, міська філармонія ім. М.І. Глінки, парк Перемоги та ДніпроГЕС.

Ось такою виявилась наша подорож на машині часу. Рідне місто Запоріжжя показали нам з різних сторін. І, як нам обіцяла викладач, екскурсія була дійсно цікавою. Кожен дізнався щось нове та розширив власний світогляд про рідне місто.

Роман Конотоп

Добавить комментарий