ПОДОРОЖ ДО ОДЕСИ

Новини коледжу

27-29 квітня студенти Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету разом з викладачем Іриною Шпуганич відвідали «перлину» на узбережжі Чорного моря, Південну Пальміру – місто Одеса. Подорож до Одеси була продумана до дрібниць: кожен день мав насичену програму і завжди поруч супроводжувала гід — пані Тетяна, яка розповідала дуже багато цікавих фактів з історії, мистецтва та культури міста. 

Так, студенти коледжу відвідали Одеський морський вокзал, Біопарк з японським сафарі, музей «Контрабанди», музей воскових фігур «У бабы Ути», «Одеську кіностудію»; прогулялися цікавими місцями міста: Аркадія, Великий фонтан, Французький бульвар, вулиця Пушкінська, Приморський бульвар, Дерибасівська вулиця, Потьомкінські сходи; під час екскурсії побачили «Кримінальну і романтичну Одесу» та відвідали фестиваль «Пасхальная радость».

Таким чином, родзинкою міста залишаються Потьомкінські сходи, з яких відкривається неймовірна панорама на порт і море. А стародавніми вуличками можна блукати вічно. Яких тільки гарних будиночків не побачиш. Душею міста залишається Дерибасівська вулиця. Правду ж кажуть: не прогулявся Дерибасівською – не бачив Одеси. Ще одним дивом морського міста по праву вважаємо Одеський Національний Академічний театр Опери та Балету. Зовнішній фасад настільки величний і розкішний, що складається враження, ніби будівля зійшла з якоїсь старовинної картинки.

Місто Одеса назавжди залишаться в пам’яті на численних фотографіях та відео екскурсантів: https://www.youtube.com/watch?v=BRLaMtJIpEk

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=393607494560602&set=pcb.393608857893799&type=3&theater

       Ірина Шпуганич

Добавить комментарий