Подорож вихідного дня до Харкова

Новини коледжу

Вихідного дня студенти Економіко-правничого коледжу ЗНУ разом з викладачами Іриною Шпуганич та Ларисою Ніколаєвою відвідали першу столицю України – м.Харків.

Харків є одним з найбільших міст України, а також обласним центром Харківської області. Розташований у північно-східній частині України на кордоні двох ландшафтних зон — лісостепу та степу — біля місця злиття річок Лопань, Уди і Харків. Його територія становить горбисту рівнину — понад половину загальної площі міста розташовано на ділянках висотою близько 100 м над рівнем моря. Харків — місто з багатими культурними традиціями. Тут працюють 6 великих театрів: Академічний театр опери та балету ім. М. Лисенка, Український академічний драматичний театр ім. Т. Шевченка, Театр музичної комедії, Театр для дітей та юнацтва, Ляльковий театр. Крім того, є багато театральних груп, театрів-студій, самодіяльних театрів. Заслужену популярність серед жителів і гостей міста мають цирк, зоопарк, дельфінарій, парк Фельдмана, парк Горького.

На 5.45 ранку студенти та викладачі коледжу зібрались на площі Маяковського, у 6.00 — виїхали до Харкова. Дорога зайняла не більше п’яти годин. У дорозі екскурсовод розповідала про саме місто, про виставку-бал чудових квітів — хризантем. Екскурсії містом продовжувались до 15.00. Близько 15.10 ми поїхали в парк Горького та екопарк Олександра Фельдмана. Парк Фельдмана був створений для повноцінного відпочинку людей, реабілітації тих, хто в ній має потребу. Вхід до екопарку — безкоштовний для всіх. Кожну годину з парку виїжджають автобуси до центральних зупинок місті та безкоштовно підвозять людей до парку. Видове різноманіття тварин, що утримуються в Фельдман Екопарк, розширилося до 300 видів, значна кількість яких — рідкісні та зникаючі, занесені в Червону книгу. Загальна кількість тварин — понад 2 тисячі.

Приїхавши до Харкова, ви обов’язково знайдете душевний і теплий прийом, побачите місто, яке вразить вас різноманітністю архітектурних стилів, традицій та ідей, і просто добре відпочините. Харків — місто, у яке хочеться повертатися знову і знову. І, звісно, ми це обов’язково зробимо у майбутньому!

Дарина Маркова,  Ріта Квашина

Добавить комментарий