Першокурсниці провели туристично-географічну вікторину «Мандруємо світом»

Новини коледжу

Студенти 1 курсу спеціальності туризм Економіко-правничого коледжу протягом двох днів, 04–05 квітня, провели туристично-географічну вікторину «Мандруємо світом». Організаторами вікторини були найактивніші студентки групи К 242-18: Кисла Поліна, Діана Нестор та Чирва Марія.

Захід відбувався в атмосфері зацікавленості та активності студентів. Ведучі вікторини підійшли креативно та творчо до оформлення і проведення заходу – всі підсобні матеріали дівчата підготували власноруч.

Учасникам було запропоновано перевірити свої знання з географії туристичних подорожей. До них, також, приєднались викладачі циклової комісії туризму та природничих дисциплін. Крім того, були запитання щодо розташування країн світу на географічній карті, завдання по пошуку відповідного державного прапору країн. Напам’ять про проведення заходу, студентам, що приймали участь у вікторині, організатори дарували державні прапорці відгаданих країн.

Декада туризму та природничих дисциплін «Мандруємо чистою Україною!» триває. Студентів чекають ще безліч цікавих заходів.

Добавить комментарий