Першокурсники спеціальності туризм на «Форумі HoReCa PRO»

Новини коледжу

18 квітня студенти 1-го курсу спеціальності туризм Економіко-правничого коледжу ЗНУ у рамках навчальної практики відвідали  разом з керівником   Ларисою Ніколаєвою  «Форум з розвитку готельно-ресторанного бізнесу «HoReCa PRO», який проходив в Запорізькій торгово-промисловій палаті.

 Студенти дізнались від засновника інтернет-маркетингу Данила Драмшева про ефективне використання сучасних інформаційних технологій на туристичному ринку та у готельно-ресторанному бізнесі. Завдяки онлайн-конференції  на форумі  Богдан Довжний, SMM-експерт  та бізнес-тренер, розповів про цифровий туризм в Україні,  про ефективні продажі через  мессенджери. Комерційний директор туристичного порталу  Zrucho.Тravel Тарас Іщенко зацікавив студентів  внутрішнім туризмом за допомогою   своїх смартфонів та планшетів із мобільним інтернетом (цифровий туризм).

Сучасні технології дають можливість прискорити процес передачі інформації. Завдяки форумам та конференціям ми більш детальніше дізнаємось про використання та можливості туристичного бізнесу в Україні та Світі.

Лариса Ніколаєва

Добавить комментарий