Першокурсники влаштували суд над електростатикою

Новини коледжу

4 квітня в Економіко-правничому коледжі відбулась рольова гра з фізики «Cуд над електростатикою», у котрій взяла участь група 1 курсу спеціальності журналістика разом із викладачем фізики Іриною Шпуганич.

Метою цього заходу було ознайомити студентів зі значенням законів електростатики, навчити працювати з додатковою літературою, узагальнити знання студентів про будову речовини, розвивати логічне мислення, виховувати дисциплінованість на занятті. 

На захід були запрошені студенти 1 курсу спеціальності туризм. Гра розпочалась з привітальних слів Ірини Геннадіївни, яка оголосила процедуру «судового засідання». Викладач  зазначила, що цей захід вже є традиційним і відбувається в коледжі вп’яте. Ролі були такі ж, як і на справжньому суді. Так, підсудну зіграла Олена Трегуб, доповідачі, котрих зіграли студенти спеціальності журналістика, судді — Аліна Гордієнко, Євген Сумін, першокурсник спеціальності право, та Яна Базай, секретар — Маргарита Мельнікова, прокурор — Анна Драчова, адвокат — Анфіса Медяник. 

Під час проведення гри були вислухані всі плюси і мінуси електростатики та винесено вирок: 

1. Добре вивчати і глибоко усвідомлювати закони електростатики, проникати в таємниці природи і використовувати їх на користь людині.

2. Боротися з негативними проявами електростатики.

Проведення нетрадиційних навчальних заходів дає можливість значно доповнити і поглибити знання студентів, формувати їх науковий світогляд, розвинути інтерес до дисципліни.

Маргарита Мельнікова

Добавить комментарий