Педагогічна рада коледжу розглянула питання виховної роботи

Новини коледжу

25 квітня на засіданні Педагогічній раді Економіко-правничого коледжу ЗНУ було порушено питання стану виховної роботи, проблеми її та перспективи.

Голова Педради, директор коледжу Олена Грибанова винесла на голосування пропозицію про внесення змін до складу Педагогічної ради коледжу. Після голосування із ради було виключено 4 і включено 3 особи. Таким чином, новими членами стали представники Студради коледжу: новообраний голова Захар Магдич, його заступник – Луїза Горбань, голова інформаційного сектору – Софія Кравчук.

До слова було запрошено заступника директора з НВР Олену Артеменко, яка виступила із доповіддю про стан виховної роботи у коледжі. Вона розповіла про концепцію національного патріотичного виховання, принцип полікультурності, історичної і соціальної пам’яті. Також, пояснивши структуру виховної роботи в коледжі, запропонувала взяти людину на посаду психолога, який допомагав би студентам адаптуватися до нового середовища.

Наступним доповідав Захар Магдич, який подякував адміністрації за постійну підтримку і, особливо, за підтримку у підготовці до Студвесни — 2018. Юнак запропонував зробити соціальну службу коледжу зі студентів спеціальностей соцробота і соцпедагогіка. Насамкінець, присутні змогли передивитися відеоролик із виступом на головному святі весни.

Анна Бєлоус, керівник фізичного виховання, прозвітувала про досягнення у НВР, успіхи студентів Економіко-правничого коледжу, плани на наступний навчальний рік.

Максим Носік, кандидат історичних наук, загострив увагу саме на військово-патріотичному вихованні, уточнюючи, що студентам більше подобаються не теорія патріотизму, а практика у ньому: зустрічі із ветеранами АТО, діячами волонтерського руху. Також він запропонував налагодити співпрацю з молодіжними патріотичними організаціями та організувати піші походи з елементами виживання.

Наталя Труш, викладач філологічних дисциплін, доповіла про роботу її циклової комісії, наголосила на дотриманні єдиного мовного режиму в коледжі, постійному введенні патріотичних тем у різноманітні дисципліни.

Директор коледжу Олена Грибанова наполягала на підвищенні активності у проектній діяльності, .

Педагогічна рада коледжу прийняла рішення про удосконалення Планів проведення декад популяризації спеціальностей; з метою поліпшення військово-патріотичного виховання молоді, пропаганди здорового способу життя, формування готовності до захисту Вітчизни включити до стратегічної Концепції заходи із співпраці з молодіжними організаціями патріотичного спрямування; з метою становлення активної життєвої і громадянської позиції студентів створити студентську соціальну службу коледжу.

Софія Кравчук

Добавить комментарий