Патріоти, до роботи!

Новини коледжу

18 жовтня студенти 2 курсу коледжу присвятили день конкурсу проектів «Живи і працюй в Україні».

Студенти приділили багато часу для створення проектів у рамках Тижня мужності та звитяги. Формати були найрізноманітніші: плакати, презентації, відеоролики. І ось 18 жовтня відбувся офіційний захист робіт.

На початку заходу слово було надано викладачу дисципліни «Людина і світ» Тетяні Бондаренко. Оскільки тема конкурсу була патріотичною, Тетяна Миколаївна побажала студентам знайти улюблену професію в Україні. Також вона наголосила на тому, що для гарного життя не потрібно виїжджати за кордон. Можна добре вчитися, шукати гідну професію та змінювати країну на краще.

Після цього присутні мали змогу переглянути роботи одне одного: оцінити  художню майстерність, навички монтажу та креативність.

У конкурсі взяли участь студенти таких спеціальностей як правознавство, журналістика, соціальна робота, соціальна педагогіка та туризм. Усі вони отримали приз за свою роботу. Окремо Тетяна Бондаренко відзначила групу журналістів, які розробили цікаві та незвичайні відео.

Дякуємо усім за активну участь  та бажаємо й надалі проявляти таку активність у проектній діяльності!

Запрошуємо на голосування: за кількістю лайків будуть визначені переможці https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.2177818545875358&type=3

Софія Кравчук

Добавить комментарий