Освітньо-кар’єрний центр коледжу на Mediaschool-2019

Новини коледжу

24 квітня Освітньо-кар’єрний центр Економіко-правничого коледжу на чолі з коучерами Лілією Козак та Наталією Яцук разом з факультетом соціології та управління ЗНУ долучилися до церемонії нагороджень масштабного VI Міського конкурсу шкільних газет та сайтів Mediaschool-2019 та конкурсу відео-проектів «З любов’ю до рідного краю».  Факультет соціального управління ЗНУ представляла Ольга Широбокова, доцент кафедри соціальної філософії та управління ЗНУ, к. філос. н., яка була у складі журі конкурсів.

Щорічні конкурси проводяться відповідно до річного плану роботи Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради за ініціативи науково-методичного центру Департаменту освіти і науки з метою розширення використання шкільних засобів масової інформації, формування інформаційного освітнього середовища; розвитку системи національно-патріотичного виховання молоді, виявлення їх творчих здібностей, виховання любові до рідного краю, поваги до національних традицій.

Наші консультанти з числа студентів Єгор Вознов і Тетяна Алдошина, які пройшли тренінги з освітньо-кар’єрного планування, цікавилися у переможців конкурсу — чи пов’язують вони своє майбутнє зі сферою медіа.

А інші наші таланти запалювали на сцені танцем.

https://www.facebook.com/mediaschool.zp.ua/videos/611443076002275/

Крім того, 5 переможців у різних номінаціях отримали від Центру подарункові сертифікати на отримання менторської допомоги у створенні власних блогів, бренду та якісного контенту газет та сайтів.

Майстер-класи від суддів конкурсу та тренерів Центру відбудуться 14-15 травня на базі Економіко-правничого коледжу ЗНУ за адресою: вул. Жуковського, 66Б.

Ірма Федючок

Добавить комментарий