Зустрічі з роботодавцями для студентів коледжу тривають

Новини коледжу

20 листопада студенти 2-3 курсів спеціальності соціальна педагогіка Економіко-правничого коледжу ЗНУ мали змогу особисто зустрітися з потенційними роботодавцями та задати питання, що їх цікавлять.

         Зустріч розпочалась з привітальних слів куратора практики та організатора заходу, викладача коледжу Катерини Тарасової. Катерина Юріївна зазначила важливість події для майбутніх працівників сфери соціальної педагогіки та надала слово гостям заходу.

         Представник психологічної служби науково-методичного центру департаменту освіти і науки м. Запоріжжя НМЦ ДОН Любов Кременецька розповіла про принципи роботи соціального педагога у галузі освіти. Любов Володимирівна зазначила, що соціальний педагог має бути толерантним до клієнта та ставити себе на один рівень з ним. Також, соціальний робітник повинен постійно самовдосконалюватися, вирішувати свої особисті проблеми та розбиратися у новій техніці. Представник психологічної служби порадила студентам не боятися влаштовуватися у подібні заклади та звертатися до неї у разі потреби.

         Розповіла про роботу Запорізького міського центру соціальних служби для сім’ї, дітей і молоді Оксана Семененко. Цей центр може допомогти сім’ї, що перебуває у складному становищі, надати безоплатну юридичну первину консультацію та відповісти на запитання по телефону довіри. Оксана Олександрівна зазначила, що головна місія соціального педагога не вирішити за клієнта його проблеми, а лише підштовхнути і допомогти. Вона призвала студентів долучитися до волонтерської діяльності, що допоможе остаточно для себе вирішитися з професією та набратися досвіду, який допоможе у подальшій роботі.

         Також на заході була присутня представниця Організації об’єднаних націй у Запоріжжі Анастасія Калашник. Вона зазначила, що у зв’язку з подіями на сході України саме у Запорізькій області проживає найбільша кількість переселенців, які потребують допомоги. Щоб працювати у цій організації потрібно вже зараз студентам докладати зусиль, а саме: вивчати декілька іноземних мов, проявляти ініціативу та займатись волонтерством.

Освітньо-кар`єрний центр ЕПК ЗНУ

Маргарита Мельнікова   

Добавить комментарий