Оглядова екскурсія бібліотекою для першокурсників коледжу

Новини коледжу

Традиційно, на початку нового навчального року, для першокурсників коледжу проводяться бібліотечні зустрічі з інформаційним центром наукової та навчальної комунікації університету – Науковою бібліотекою ЗНУ. Для оволодіння навичками роботи у великій університетській бібліотеці та формування практичних умінь задовольняти навчальні інформаційні запити для студентів 1 курсів провідними фахівцями наукової бібліотеки проводився ознайомчий курс «Основи інформаційної культури студентів». У науковій бібліотеці функціонує електронна база «Читач» (програмна система УФД / Бібліотека), до якої вже введені відомості про студентів, які вступили до ЗНУ цього року, роздруковані читацькі квитки.

З 17-24.09.2018 студенти-першокурсники мали змогу дізнатися про майже мільйонний фонд різноманітної літератури, електронний каталог обсягом більше 1 млн 160 тис записів, електронна бібліотека з доступом до 123 тис електронних копій, доступ до відкритих електронних архівів університетів України та інших країн, світових електронних баз даних наукової інформації. Особливість сучасної діяльності наукової бібліотеки Запорізького національного університету – розширення спектру бібліотечно-інформаційних послуг, забезпечення процесу інноваційного оновлення бібліотеки, яка стає у нагоді для сучасного користувача завдяки впровадженню нових сервісів: електронний каталог повного обсягу за логіном-паролем Moodle, електронна бібліотека у локальній університетській мережі, віртуальні виставки, віртуальна довідка http://library.znu.edu.ua/2346.ukr.html, дистанційне визначення індексу УДК та авторського знаку vnod.lib@znu.edu.ualib@znu.edu.ua, потужний WI-FI на всьому просторі бібліотеки. Користувачі можуть отримувати інформацію offline і online.

Якісне вивчення навчальних дисциплін неможливе без навчальної літератури. Наукова бібліотека готова видавати підручники студентам всіх курсів на осінній семестр.

Інформація щодо запису до бібліотеки та отримання читацьких квитків та підручників розміщена на сайті наукової бібліотеки (http://library.znu.edu.ua/). Запис до бібліотеки студентів, що вступили на 1-й курс Економіко-правничого коледжу здійснюється на науковому абонементі (кімн. 140, навчальний корпус №2). Тут же відбувається перереєстрація читацьких квитків на новий навчальний рік.

Підручники, навчально-методичні матеріали до вивчення дисциплін видаються на навчальному абонементі (кімн. № 14, навчальний корпус №2). Для зручності студентів обирається час, коли вони можуть прийти до бібліотеки і без перешкод швидко та якісно отримати не тільки читацький квиток і підручники, а й інформацію про широкий доступ до бібліотечних ресурсів вишу (тел. 289-12-20).

Добавить комментарий