«Нет парня» підкорили Лігу сміху у Вінниці

Новини коледжу

17 жовтня команда КВК «Нет парня» зіграла у 1/8 Регіональної Ліги Сміху у Вінниці, а 21 листопада гідно виступила в ¼ фіналу гри .

Вінницьку Лігу Сміху дівчата обрали з самого початку. Вони дуже довго вивчали та спостерігали за різними лігами і зійшлися на думці, що саме там  кращі редактори, а саме Дмитро Голубєв (учасник колективу «Винницкие», що грає у центральній Лізі Сміху) та Рустем Емірсалієв (учасник шоу «Країна У»). Нагадаємо, що команда була створена у Економіко-правничому коледжі ЗНУ у 2016 році, до якої вийшли студентки різних спеціальностей:  Наталія Ольховська (капітан), Тетяна Беженар, Катерина Саркісова, Мар’я Ткаченко, Євгенія Царегородцева.

Прийшли, побачили, перемогли.

Обрав «Нет парня» соліст групи «ТІК» Віктор Бронюк. «Гра далася важко, тому що було дуже багато команд (14), глядацька зала також вже втомилася, — каже капітан команди КВК Наталя Ольховська. Ще ми поспілкувалися з нашим тренером, який виявився дуже приємною людиною (з ним було трохи дивно, тому що ми розуміємо що цю людину ми ще вчора слухали по телевізору, а сьогодні ми з ним просто розмовляємо і він нас слухає). Ми знайшли точку дотику і створили чудовий тандем, на бік якого встали 5 з 6 суддів».

«Якщо смішно — люди сміються».

До речі, за словами команди, вінницька зала відрізняється від запорізької. Хоч зали й керуються істиною «Якщо смішно — люди сміються», гумор усюди полюбляють різний Так Запоріжжя більше любить соціальні жарти, а на Західній Україні жарти вже набувають європейськості. Під час свого зіркового часу дівчата розповідали про себе — «малоліток» і про те, наскільки важкою є ця пора життя.

Так команда «Нет парня» й пройшла в ¼ Вінницької ліги сміху. Вони продовжують підтримувати зв’язок з тренером, який всім серцем підтримує їх, та вже пишуть текст для наступної гри під наглядом та професійною редактурою, що робить жарти тільки краще.

Нагадуємо склад команди КВК «Нет парня», студенток Економіко-правничо:

Софія Кравчук

Добавить комментарий