«Наукова цукерня»

Новини коледжу

29 листопада у Економіко-правничому коледжі Запорізького національного університету для студенів ІІ курсу спеціальності соціальна педагогіка був проведений захід — work–shop  «Наукова цукерня», в рамках  Тижня популяризації соціальної  роботи та соціальної педагогіки «Від серця до серця».

Ініціатором цього  заходу стала викладач коледжу Катерина Тарасова. До участі були запрошені гості з кафедри соціальної педагогіки та психології  Запорізького національного університету —  професор, завідувач кафедри соціальної  педагогіки Наталія Заверико,  к. пед.н., старший викладач кафедри Марія Гладиш, аспірант кафедри Уляна Авраменко, викладач кафедри Ганна Чорна та заступник директора з науково-методичної роботи коледжу Альона Ходаковська.

Мета work–shop  «Наукова цукерня»: ознайомити студентів з соціально–педагогічними формами роботи з різними категоріями клієнтів, розвити уміння діагностувати  проблеми,  а також ознайомити з передовими методами неформальної освіти.  

Підчас  «Наукової цукерні» були розглянуті такі теми, як:

  • формування ціннісних орієнтацій;
  • працевлаштування людей з обмеженими можливостями;
  • соціально педагогічна робота.

Все це супроводжувалось заспокійливою атмосферою, ароматним чаєм та, звісно, цукерками. Неформальна обстановка проведення таких заходів дає змогу плідно та активно працювати, виявити сутнісні характеристики та перспективи розвитку неформальної освіти.

   Катерина Ополатенко

Добавить комментарий