Навчаємось граючи!

Новини коледжу

15 квітня в рамках популяризації декади природничих дисциплін було проведено  нетипове підсумкове заняття з фізики в форматі рольової гри під назвою «Суд над Атомом»

Задля узагальнення набутих знань студентів про роль атомної енергетики в житті людини, викладач фізики Ірина Шпуганич організувала нетривіальний  захід, що іменувався, як «Суд над Атомом». Основна мета заняття полягала  в розвитку цілісності сприйняття навколишнього світу на основі наукових знань про атом та атомне ядро. Концепція цієї історії мала юридичний характер. Адже, перед нами повстала серйозна проблема: винищування Атомом величезної  кількості людей. Якщо звертатися до історичних джерел, то ми згадаємо, що 1945го року в містах Хіросіма та Нагасакі через атомні бомби « Малюк» та «Товстун» загинуло приблизно 120000 людей. Тому, в нашій «казці»  постань Атома повстає перед нам не інакше, як постать злочинця. До речі, цю роль майстерно зіграв студент  групи к 61-18 Володимир Пазій. Відтворення  судового процесу неможливо без головних юридичних органів : головних суддів, роль якиз зіграли студентки групи к 61-18 : Тетяна Алдошина, Поліна Мороз, Анастасія Муратова. Роль не менш важливого компетентного юридичного органу(прокурора) зіграла Валерія Іванова . Вислухавши усі звинувачення на бік «підсудного», з’являється захисник, який не згоден з думкою більшості і певен, що атом не несе за собою ніякої шкоди. Вина лише за людьми, які використовують молекули  атома виключно в своїх цілях. Тому, остаточний вирок суду: НЕ ВИНЕН!

За допомогою цього заходу студенти поширили свої знання з фізики про атом та його будову, згадали певні історичні, екологічні, біологічні факти. Та зробили висновки , щодо впливу атома на навколишнє середовище.

                                                         Поліна Мороз

Нов.Суд над фізикою-урок гра

Добавить комментарий