«Молода наука-2019»: засідання секції соціальної педагогіки та психології

Новини коледжу

13 березня в Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбулося засідання секції соціальної педагогіки та психології науково-практичної конференції «Молода наука-2019.

Розпочався захід вітальним словом викладача соціальної педагогіки коледжу Катерини Тарасової, яка привітала молодих науковців та представила компетентне журі у складі: завідуючої кафедри соціальної педагогіки ЗНУ та канд. пед. наук, проф. Наталії Заверико та аспірантки кафедри соціальної педагогіки Уляни Авраменко.

На секції також були присутні представники адміністрації коледжу: директор Економіко-правничого коледжу Олена Грибанова, завідувач педагогічним відділенням коледжу Ірма Федючок та кандидат історичних наук Максим Носик.

Першою свою доповідь під назвою «Соціально-педагогічна робота з молодою сім’єю» представила студентка 2 курсу спеціальності соціальна педагогіка Владислава Даниленко (науковий керівник Ольга Ковтун). У своєму дослідженні дівчина розповіла про головні проблеми, які можуть виникнути у молодих сім’ях, а також про основні напрямки та форми соціально-педагогічної роботи з такими сім’ями.

Наступною із актуальним дослідженням на тему «Роль соціального педагога у формуванні безпечної інтернет-культури у підлітків» виступила студентка 1 курсу Дарина Огіренко (науковий керівник Катерина Тарасова). У своїй роботі Дарина розповіла про основні види небезпек, з якими можуть зіткнутися підлітки в інтернет-мережі, та оприлюднила результати тематичного опитування студентів ЕПК.

Третьою свій виступ на актуальну тему «Інноваційні технології профілактичної роботи соціального педагога» продемонструвала студентка 3 курсу Анастасія Кирилюк (науковий керівник Катерина Тарасова). Студентка розповіла присутнім про види та переваги інноваційних технологій, які, хоч є менш розповсюдженими та вивченими, є дуже цікавими та мають більше різноманіття форм.

Актуальність булінгу серед сучасної молоді та його наслідки коротко розкрила у своїй роботі на тему «Актуальність проблеми булінгу у сучасному соціумі» студентка 1 курсу Софія Черноморець (науковий керівник Ольга Ковтун).

Останньою представила свою доповідь під назвою «Психологічні умови успішної адаптації першокурсника у вищому навчальному закладі» студентка 2 курсу Анастасія Степанець (науковий керівник Лариса Іванова). Анастасія у своєму науковому дослідженні розповіла про основні типи поведінки студентів під час пристосування до нового колективу, а також про способи покращення та полегшення такої адаптації (наприклад за допомогою групової роботи або тренінгів).

Всі роботи були цікавими та актуальними, проте грамоту у номінації «Найкраща доповідь» від НСТ отримала Дарина Огіренко.

Підсумок наукової конференції підвела директор коледжу Олена Євгенівна, яка зазначила, що секція соціальної педагогіки та психології є стабільно цікавою та жвавою, а порушувані у наукових роботах студентів проблеми – актуальними. Окрім цього, вона назвала доповідача, наукове дослідження якого їй сподобалося найбільше. Цим доповідачем стала Анастасія Степанець, яка мала не тільки цікаву та актуальну тему, а й інформативну презентацію.

Катерина Дмитренко

Добавить комментарий