«Молода наука»: засідання секціїсоціальної роботи

Новини коледжу

Після вдалого старту секцій українського мовознавства та іноземної філології, 12 березня «Молоду Науку — 2019» продовжила секція соціальної роботи.

Голова секції, Олена Маловічко розпочала з привітання всіх учасників конференції та представила склад журі, членами якого були: Лілія Козак, Ігор Капріцин, Володимир Скворець, Юлія Яцина та директор Економіко-правничого коледжу ЗНУ Олена Грибанова.

Для прозорого процесу оцінювання доповідей учасникам було наголошено на головних критеріях оцінювання: унікальність, актуальність, ораторське мистецтво, новизна та презентація.

Першою свою роботу представила Ганна Бут, студентка 3 курсу спеціальності соціальна робота. Тема її дослідження — «Проблеми та специфікація працевлаштування осіб з інвалідністю в Україні». Вона порушила важливе питання бар’єрів працевлаштування людей з обмеженими можливостями. Завдяки статистиці дівчина дуже цікаво розкрила плюси та недоліки соціальних допомоги й політики в нашій країні. Здивував мотиваційний відеоролик з Паралімпійських змагань у Ріо 2016 року. 

Наступною виступала Маргарита Кравченко, студентка 2 курсу, з темою «Булінг. Стосується кожного». Спочатку доповідач та її науковий керівник залишили тему в таємниці від аудиторії, запропонувавши здогадатися, про що йде мова за допомогою відео. Аудиторія без сумнівів одразу зрозуміла — булінг, котрий зараз дуже актуальний. Дівчина яскраво висвітила серйозні наслідки і класифікацію цькування та приділила особливу увагу кібербулінгу.

Про «Роль самоорганізацї особистості. Розвиток пізнавальних можливостей студента» розповіла студентка 3 курсу Марина Воскобойник. Дівчина поєднала вплив пізнавальних можливостей з самоорганізацією. Зазначила переваги такої дисципліни на прикладі студентів нашого, улюбленого коледжу.

Наступною була Валерія Скрипченко, знову ж 3 курс, з темою «Вплив самоменеджменту на формування майбутнього керівника». Валерія розкрила поняття самоорганізації і зробила висновки щодо актуальності такої дисципліни. Також дівчина визначила 5 тез-рекомендацій від успішних керівників на примітку кожному студенту.

Останній доповідач завітав до нас з університету. Студентка представила дослідження — «Туризм без перешкод», яке стосується людей з обмеженими властивостями на прикладі Запорізького краєвничого музею. Дівчина, показала фото та аналізувала структуру будівлі, прийшла до висновку — нажаль, але музей не готовий приймати гостей з обмеженими можливостями.

За підрахунками голосів, журі визначило переможців: 1 місце – Маргарита Кравченко, 2 місце – Ганна Бут.

 

Матіас Шмаль

Добавить комментарий