Мова об’єднує! Декада філологічних дисциплін відкрита

Новини коледжу

5 листопада на честь відкриття декади філологічних дисциплін було проведено мовно-літературний конкурс «Мудрагелі», який об’єднав першокурсників кожного напряму підготовки. Організовували конкурс викладачі циклової комісії філологічних дисциплін на чолі з Світланою Доброскок — Грушанська А. В., Коваль О. Ю., Матвєєва В. Є. та Стеценко А. О.

Метою конкурсу було об’єднання першокурсників, спілкування представників різних груп, тож команди мали у своєму складі по одній особі з кожної спеціальності. Діти обрали капітанів, вигадали назви та гасла.

У грі брали участь збірні команди з числа студентів-першокурсників: «Мовознавці», які грали проти «Патріотів» та «Великі сонцепоклонники», суперниками яких були «Літописці».

У конкурсах студенти виявили різноманітні вміння: виразно читати вірші, визначати антонімічні фразеологізми, впізнавати письменників, відгадувати загадки та ребуси, а найголовніше — прислуховуватися одне до одного. У такій чудовій атмосфері діти дійсно стали ближчими одне до одного!

Одна із організаторок конкурсу, викладач коледжу Олена Коваль поділилася своїм баченням заходу: «По-перше, підвищити знання з української мови, щоб наші студенти були обізнані саме в цій галузі та мали інтерес  до української мови – це мета всієї декади. Нам треба  не просто показати знання, але все ж навчитися шанувати українську мову, говорити нею та знати її . Це не тільки цікаво, але є нашим обов’язком як громадянин України».

Підрахувавши бали, викладачі обрали переможців цієї гри: серед команд «Мовознавці» та «Патріоти» переможцями стали «Патріоти», а в змаганні між «Великими сонцепоклонниками» та «Літописцями» перемогу здобули «Літописці». Команди-переможці будуть нагороджені 15 листопада на урочистому закритті Декади.

Фотогалерея: https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.2189744314682781&type=3

 

Анастасія Муратова

Добавить комментарий