Майстер-клас із виготовлення десертів у рамках проекту студради «Лекторій ЗНУ»

Новини коледжу

25 квітня у рамках проекту «Лекторій ЗНУ» для всіх бажаючих студентів був проведений майстер-клас із виготовлення десертів. Модератором цієї зустрічі стала студентка 3-го курсу спеціальності правознавство ЕПК ЗНУ Катерина Крамаренко, яка цікавиться здоровим харчуванням та  виготовленням десертів.

Вона  із задоволенням розкрила  учасникам   зустрічі секрети приготування корисних ласощів та переконала  в тому, що можна їсти улюблені корисні смаколики без шкоди для фігури. Так, студентам були презентовані рецепти і особливості приготування різних видів цукерок з банану, сухофруктів і сиру, сирного «рафаелло», чізкейку, кексу, безе, вівсяного печива, а також рецептів для найпростішого приготування, яке займає мінімум часу. Більшість десертів учасники спробували і оцінили їх смакові якості.

Також  Катерина розповіла, як вона почала готувати десерти, що її мотивувало перейти на дієтичні страви і правильно харчуватись. Крім того, учасники заходу дізнались, як обирати корисні інгредієнти,  як готувати швидко і смачно, як їсти солодке і не гладшати, яких продуктів варто уникати. Так, під час зустрічі студенти власноруч мали змогу виготовити з  горіхів і сухофруктів  смачні цукерки, а потім їх продегустувати.

На думку Катерини Крамаренко, краще вживати десерти домашнього приготування, при цьому є велика можливість для експериментів. А той, хто хоче займатись улюбленою справою, може досягти бажаного, не зважаючи на перепони.

Нагадаємо, що усі рецепти з деталями всі бажаючі можуть знайти на сторінці «Лекторій ЗНУ».

Добавить комментарий