Майстер-клас від засновника волонтерського руху «Angel» Юрія Добцова

Новини коледжу

30 листопада у рамках тижня популяризації соціальної роботи відбувся майстер-клас від засновника волонтерського руху «Angel» Юрія Добцова для студентів 3 курсу спеціальності соціальна робота.

         Зустріч відбулася у теплій атмосфері, де гість розповів про свій досвід роботи волонтером та зазначив особливості професії соціального робітника. За плечима Юрія Добцова понад 10 років роботи над волонтерськими проектами. Один з яскравих прикладів — це проект «Гармонія сердець». Суть проекту полягає у тому, що дитина, яка залишилась без батьківського піклування, разом з артистом продемонструвала свої таланти. Як зазначив доповідач, цей проект дозволяє дітям не тільки проявити себе, а й навчитись взаємодіяти та працювати з іншими. Окрім того приклад успіху відомих людей надихає дитину на розвиток. Також, деякі з учасників, таким чином знаходять сім’ю.

         За такими проектами стоїть величезний труд і відповідальність цілої команди. Спочатку, зізнається Юрій, було складно знайти підтримку, але з часом стає все легше, адже люди самі пропонують свою допомогу.

         Далі зустріч продовжилась у форматі розмови, де кожен бажаючий мав змогу поставити питання, що їх цікавлять.

         Бути волонтером – це не тільки віддавати частинку себе, а ще й наповнюватись енергією людей. Окрім цього, кожен може отримати за свою діяльність книгу волонтера, що прирівнюється до трудової книжки. Наявність досвіду у цій сфері значно полегшує процес влаштування на роботу.

Маргарита Мельнікова

Добавить комментарий