Майстер-клас «Вибір юридичної спеціальності. Шляхи кар’єрного розвитку юриста»

Новини коледжу

12 грудня для студентів Економіко-правничого коледжу 1 курсу спеціальності право був проведений майстер-клас від провідного юриста та керівника юридичної фірми – Івана Черкашина.

         На початку зустрічі викладач коледжу Дар’я Омельченко представила студентам шановного гостя та наголосила на важливості цього заходу. Головною метою майстер-класу було зорієнтувати студентів у сферах юридичних направленостей. Іван Іванович зазначив, що вже зараз студенти повинні замислитись у якій саме сфері права вони  хотіли б працювати. При виборі напряму  потрібно звертати увагу на низку факторів. У кожній сфері є свої переваги та недоліки, але потрібно зрозуміти до чого саме лежить серце. Головна задача студента у цьому віці – осмислити методологію, навчитись здобувати інформацію та гарно зрозуміти процес роботи. 

         Далі зустріч продовжилась у форматі розмови, де кожен бажаючий мав змогу поставити питання, що його хвилює. Студентів цікавило чому саме цю професію обрав Іван Іванович, чи потрібно знати на пам’ять всі закони та де набратись досвіду у цій сфері. Гість залюбки розповів про свій шлях у юридичній сфері. Хоча Іван Іванович спочатку здобув освіту журналіста, але він запевняє, що зайвим знання з сфери медіа не стали. Роботодавці дуже цінують робітників, що спеціалізуються на допоміжних професіях. Також гість зазначив, що необов’язково і неможливо знати все, достатньо обрати одну сферу та бути у ній фахівцем. Наприкінці зустрічі Іван Іванович порадив студентам приділяти особливу увагу практиці та по можливості шукати роботу на старших курсах.

Маргарита Мельнікова

Добавить комментарий