Майбутні програмісти підвели підсумки навчальної практики

Новини коледжу

7 лютого 2020 року студенти спеціальності Інженерія програмного забезпечення підводили підсумки проходження навчальної практики На звітній конференції були присутні: директор коледжу Олена Грибанова, завідувач практикою коледжу Інна Кирилова, завідувач економічним відділенням Тетяна Волошко та керівник практики Ганна Неласа. Оцінити успіхи студентів була запрошена викладач – Вікторія Шевченко, яка є менеджером ІТ-компанії FreshCode.
Під час проходження практики студенти ознайомилися з основами розробки сайтів засобами HTML, CSS, JavaScript, PHP. Кожним студентом було розроблено веб-сайт відповідно до обраної теми.
На конференції студенти презентували розроблені ними сайти різних напрямів. Варто зауважити, що частина розробок має практичне застосування. Зокрема, Олексій Базилевський продемонстрував створений веб-сайт запорізької компанії «Інтерсічгаз», який вже впроваджений і доступний в мережі Інтернет. Олександр Волошин представив веб-сайт однієї з юридичних фірм Запоріжжя, а Антон Крицкалюк разом із групою молодих програмістів сайт онлайн-гри, який планується впровадити найближчим часом.
Наступною практикою, що чекає на студентів спеціальності Інженерія програмного забезпечення, є виробнича практика. Завдяки запрошеному на захід менеджеру ІТ-компанії FreshCode студенти дізналися про особливості проходження практики в цій організації та ознайомилися з переліком скілів, необхідних для подальшого працевлаштування в ній.

Вікторія Шевченко

Залишити відповідь