Лекція для правознавців коледжу від представників управління юстиції у Запорізькій області

Новини коледжу

16 листопада з нагоди святкування Міжнародного дня студента зі студентами 4 курсу спеціальності правознавство Економіко-правового коледжу ЗНУ зустрілися начальник управління юстиції у Запорізькій області Сергій Васильцов та головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти ГТУЮ у Запорізькій області Ксенія Лоцман. Ними була запропонована тема для обговорення «Професія юриста – плюси та мінуси, сучасний погляд на її можливості». В рамках зустрічі Сергій Анатолійович розповів про особливості та сучасні тренди в юридичній професії, поділився зі студентами власним практичним досвідом та розповів про актуальні напрямки роботи Міністерства юстиції.

«Юрист – це, в першу чергу, захисник права і справедливості! Від юриста іноді залежать долі людей, підприємств і навіть держави. Тому дуже важливо пам’ятати про велику соціальну значимість цієї професії», – наголосив очільник Запорізької юстиції.

Також до студентів із своїм словом звернулася Ксенія Григорівна, яка розповіла про ступінь підготовки юристів. Для того, щоб бути конкурентоспроможними, треба знати корпоративне право та правила користування юридичними реєстрами та базами даних.

Працівники управління юстиції прагнуть бачити на посадах державної служби майбутніх працівників, які креативно, логічно мислять, та відтворюють причинно-наслідкові зв’язки, вміють складати процесуальні документи; мають навик швидкого пошуку інформації, вдало працюють з нормативно-правовою базою, мають теоретичні та практичні навички щодо юридичної експертизи, питання бізнесу тощо.

Всім відомо, що якість освіти впливає на подальший розвиток життя студента, від неї залежить, чи зможе людина знайти себе у майбутньому. Заступник директора з НМР коледжу Альона Ходаковська підкреслила на зустрічі, що для сучасного студента важливо застосовувати на практиці  отримані знання, вміння і навички.

Тож зустріч студентів Економіко-правничого коледжу із представниками Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області була надзвичайно цікавою та корисною для майбутніх правознавців.

Представники управління юстиції у Запорізькій області підтвердили, що готові співпрацювати з Економіко-правничим коледжем ЗНУ, якім потрібні спеціалісти вузьких спеціалізацій з критичним мисленням та знанням іноземних мов. Головне територіальне управління у Запорізькій області займається підготовкою пропозицій щодо вдосконалення законодавства, розроблює проекти нормативно-правових актів та  з правових питань, проводить правові експертизи проектів нормативно-правових актів, державну реєстрацію нормативно-правових актів, організовує роботи нотаріату та органів реєстрації актів громадянського стану. Тож, вже зараз майбутнім юристам надається можливість визначитися з професійною діяльністю в сфері юриспруденції.

Ксенія Кравчук, Ірма Федючок

Добавить комментарий