Лайфхаки для складання ЗНО з математики

Новини коледжу

6 лютого студентами групи фінанси, банківська справа та страхування; менеджмент; облік та оподаткування 2-го курсу розповіли про лайфхаки щодо складання ЗНО з математики

Викладач математики Економіко-правничого коледжу ЗНУ Ганна Фоменко дала 10 порад, що «врятують» студентів на ДПА у формі ЗНО з математики.
Перший лайфхак, про який йшла мова —  вести довідники та яскраво їх оформлювати. Також економістам пропонувалося тренувати свою уважність.
Важливим моментом у підготовці до ЗНО є використовування флеш-карток для запам’ятовування формул і правил. Можна також вигадувати асоціації.
А ось вивчити області допустимих значень для дробів, логарифмів і коренів треба обов’язково.

У повсякденному житті радиться рахувати без калькулятора.
Цінне вміння — використовувати правило множення на 9 за допомогою пальців, використовувати методи «перебору» і «виключення»
Не вчити зайвого — на останній сторінці зошита ЗНО є таблиці тригонометричних значень для деяких кутів А ось секрети усного рахунку можна і запам’ятати.

Також студенти мали змогу продивитися відеоролики про лайфхаки, що виявилися досить цікавими для майбутніх спеціалістів. Кожну пораду викладач коментувала і пояснювала, відповідала на запитання, що виникали  в процесі перегляду.

Після відео,  Ганна Фоменко запропонувала пройти інтерактивну гру «Експрес ЗНО», на що студенти охоче погодились. Згадуючи щойно почуті поради, вони швидко розв’язали всі завдання.

Бажаємо всім успішних результатів та наснаги до навчання!

Аліна Тесленко

Добавить комментарий