Козацькому роду нема переводу

Новини коледжу

11 жовтня у рамках Тижня мужності та звитяги було проведено спортивне свято «Козацькому роду нема переводу».

У цьому заході взяли участь студенти 1 курсу усіх спеціальностей. Кожна команда боролася за бонусні бали у змаганні на швидкість, спритність, стрибучість, координацію.

Свято складалося з різноманітних естафет, у яких студенти мали проявити себе. Кожна естафета відрізнялася способом важкістю виконання.

Першокурсники змагалися у бігу з естафетною паличкою, стрибали через обруч відведену кількість метрів. Серед завдань була і вправа «павучок», націлена на перевірку того, як підлітки вміють координувати свої рухи. Естафета «кенгуру» була ще складнішою: треба було затиснути один м’яч ногами, взяти ще один до рук і, тримаючи м’яч над головою, прострибати певну відстань.

Цікаву назву мала гра «Саджання картоплі» та й сама була не менш цікавою. Студенти, що в своїх шеренгах стояли першими, мали розкласти дрібні предмети («картоплю») по спеціально відведених місцях на підлозі. Другі ж мали зібрати це у мішечок. Потім коло повторювалося. Вигравала та шеренга, яка закінчить гру першою.

Також були естафети з жонглювання тенісного м’ячика на ракетці, а також зі стрибків на скакалці.

Першокурсники неймовірно добре впоралися з усіма завданнями, проявили активність та вміння працювати як поодинці, так і в команді. Кращими студентами, які відзначилися та приємно здивували суддів, були Богдан Серняєв (спеціальність правознавство), Кирило Тамілович та Марко Дакунін (спеціальність соціальна педагогіка).

Бажаємо усім присутнім успіхів та дякуємо за чудово проведений час!

Софія Кравчук

Добавить комментарий