КВЕСТ “Правовий олімп”

Новини коледжу

13 грудня у рамках проведення тижня права для студентів другого  курсу спеціальності правознавство було проведено квест під назвою «Правовий олімп».

Керівництво проведення квесту взяли на себе студенти третього курсу спеціальності право, які детально пояснили учасникам його правила. Кожен з присутніх в аудиторії зацікавився  розгортанні подальших  подій. Сперш студенти розділились на команди, які згодом отримали такі назви: «Юристи-терористи», «Юстиніани», «B-Lex». Потім кожна команда отримала мапу з завданнями, які повинна пройти.

Перше завдання полягало в тому, щоб зібрати вірне твердження з букв, які були розташовані в довільному порядку, так-би мовити «юридичний пазл».  Суть другого завдання було в тому, щоб студенти дивлячись на фотокартки з архітектурними спорудами змогли вгадати їх назви. Ну, а третє завдання мало спільні риси з грою «Еліос», де студенти пояснювали певний закон, не використовуючи  конкретну назву. У четвертому — учасники розподіляли права та обов’язки громадян України відповідно за віком. Завершальне завдання проходило в формі бліц-опитування, у ньому брали участь лише капітани команд. 

Підвівши підсумки, журі прийшло до такого висновку:

«Юстиніани» — III місце

«Юристи-терористи» — II місце

«B – Lex» — I місце

По завершенню заходу викладач юридичних дисциплін Дар’я Омельченко  нагадала про роль права в житті кожного громадянина та відмітила найактивніших студентів, нагородивши їх солодкими подарунками.

                                                                             Поліна Мороз

Добавить комментарий