З 2020 р. ЕКОНОМІКО-ПРАВНИЧИЙ КОЛЕДЖ БУДЕ ВЕСТИ ПІДГОТОВКУ ФАХОВИХ МОЛОДШИХ БАКАЛАВРІВ!!!

Новини коледжу

З 2014 року, коли був прийнятий Закон «Про вищу освіту», коледжі та технікуми опинилися у невизначеному стані. З одного боку, їм дозволили тимчасово працювати в системі вищої освіти, але на практиці вони не мали жодної нормативної бази. Це стало підставою для виникнення багатьох міфів і легенд про припинення діяльності коледжів та технікумів. Але це не так.
Тому що 06 червня 2019 року Верховна Рада ухвалила Закон України «Про фахову передвищу освіту», який регламентує подальшу діяльність коледжів!
Документ підтримали 236 народних депутатів.
Новий закон безпосередньо стосується 400 тисяч студентів та понад 40 тисяч педагогічних працівників, які працюють у цій системі, і враховує інтереси мільйонів українців.
Отже з 2020 року українські коледжі та технікуми почнуть надавати фахову передвищу освіту: вони готуватимуть фахових молодших бакалаврів. Новий закон також передбачає, що більшість навчального часу буде відводитися на здобуття практичних знань, які дозволили б випускнику одразу після завершення навчання працювати. У законі також є багато інших позитивних новацій, які дозволять коледжам повноцінно працювати і надалі!

Отже, сьогодні майбутнє нашого закладу освіти визначено та підтверджено законодавчо!!!

Економіко-правничий коледж ЗНУ активно продовжує свою профорієнтаційну роботу. Доказом нашої роботи та довіри до нашого закладу освіти є кількість абітурієнтів (майже 150 майбутніх студентів), які відвідали 9 червня День відкритих дверей PROFLAND – країна перспектив!!! Освітні консультанти провели зустрічі зі вступниками і в цікавій інтерактивній формі пояснили особливості обраної ними спеціальності. Людмила Чичун, Лариса Птіцина розповіли вступникам, які обрали для себе облік і оподаткування та фінанси, банківську справу та страхування, про перспективу швидкого працевлаштування спеціалістів цієї сфери діяльності. Олена Тютюнник у цікавій ігровій формі показала, що менеджер – це перш за все командний гравець і організатор. Лариса Ніколаєва та Олена Прилипко разом зі студентками 1 курсу зацікавили вступників з практикою спеціальності туризм, закордонним стажуванням в Туреччині. Юлія Твердохліб та Юлія Борисовська ознайомили майбутніх програмістів з різноманітними напрямами роботи: веб-розробки, Android застосунки, комп’ютерна графіка та інші. Галина Микитів разом з кращими студентами спеціальності журналістика провели цікавий літературний квест зі вступниками, готували репортажі. Спеціальність соціальна робота представили для вступників члени Студентської ради ФСУ, це був вільний формат спілкування, який в більшій мірі стосувався перспективам продовження навчання в Запорізькому національному університеті та волонтерській діяльності. Ольга Ковтун та Катерина Тарасова, використовуючи ігрові методики роботи з LEGO, пояснили майбутнім соціальним педагогам особливості цієї  професії, яка є дуже затребуваною зараз і буде такою в завжди. Традиційно багато вступників прийшли дізнатися про спеціальність право, Ольга Кравченко, викладач з величезним практичним досвідом доступно і наглядно показала їм перспективи розвитку кар’єри в юридичній сфері, підкреслила необхідність постійного розвитку та самовдосконалення. Анна Бєлоус та Анна Багорка  разом зі студентами 1 курсу дали змогу вступникам спробувати себе у ролі вчителя фізичної культури.
З 10 червня розпочинають свою роботу
1-місячні підготовчі курси!
Слід також зауважити, що окрім 10 спеціальностей коледжу з 2020 року чекаємо абутурієнтів за 2 новими спеціальностями : Початкова освіта та Дошкільна освіта, які лізензовані у сфері фахової передвищої освіти!

 

 

 

Альона Ходаковська, Лілія Козак

Залишити відповідь