З коледжу в Туреччину

Новини коледжу

31 жовтня до студентів 3 курсу Економіко-правничого коледжу ЗНУ завітали представники «Anex Tour» і розповіли про можливість стажування в Туреччині.

Захід проводився у просторій аудиторії 1 навчального корпусу ЗНУ, де зібралися студенти усіх спеціальностей Економіко-правничого коледжу ЗНУ. Директор коледжу Олена Грибанова спрямовує зусилля на адаптацію студентів на ринку праці, тому приділяє особливу увагу базам виробничих практик. Відгуки, які надходять до коледжу з підприємств i органiзацiй, де працевлаштовані випускники, свiдчать про належний piвeнь професійної, теоретичної та практичної пiдготовки спеціалістів.

Третій рік поспіль коледж співпрацює з туристичною компанією «Anex Tour» на чолі з директором південного регіону  Наталією Величко.

На початку зустрічі Наталія Михайлівна наголосила на тому, що стажування за кордоном – шанс випробувати себе, визначитися з покликанням у житті.

Будь-хто віком від 18 років може підписати договір та почати офіційно працювати в Туреччині в якості трансферного гіда від компанії, що є лідером на ринку туризму.

Студенти дізналися про необхідні документи, деталі попереднього навчання, нюанси співбесід, під час яких будуть відсіюватися кандидатури. Обговорювали й теми нормованості робочого дня та заробітної платі.

Згодом слово було надано студентці 4 курсу спеціальності туристичне обслуговування Айшен Гахраманова, що тільки-но повернулася зі стажування в Туреччині. Дівчина поділилась зі своїм досвідом проходження практики у Туреччині, звернула увагу на моменти, до яких треба було звикнути для продуктивної роботи.

Наприкінці заходу усіх студентів запросили взяти участь у цій програмі та спробувати свої сили в іншій країні.

Софія Кравчук, Ірма Федючок

Добавить комментарий