З дискусією в майбутнє

Новини коледжу

18 жовтня в Економіко-правничому коледжі відбувся колоквіум «Історико-правові засади української державності»

Захід проводився для студентів 2 курсу спеціальностей право та журналістика. Викладач історії Вікторія Буличова, яка проводила цей захід, зауважила, що участь у ньому – це дуже корисний досвід для майбутніх фахівців.

Другокурсникам дали завдання заздалегідь підготувати доповіді на теми, з якими вони мали можливість виступити. Наприклад, студентки правознавства Вікторія Філенко та Анна Кривоший розповідали про захист прав громадян України. З доповіддю «Громадське суспільство як прояв демократії» виступали Анастасія Коваль та Вікторія Кудинова. Тему державних інститутів підняли Марія Улитенко та Вікторія Щербина. А про демократію в Україні під час свого виступу розповіли Катерина Севериненко та Анастасія Волошина.

Усі інші студенти уважно слухали доповіді свої однокурсників, аби потім зав’язати дискусію. Кожен хотів поставити своє запитання доповідачам, аби глибше поринути у зазначені теми.

Цей захід підняв у наших студентах рівень патріотичності та наголосив на важливих тенденціях сучасності, що є дуже важливим для майбутніх працівників сфери юриспруденції та журналістики.

Софія Кравчук

Добавить комментарий