«Знак питання» в ЕПК

Новини коледжу

19 квітня у стінах Економіко-правничого коледжу приймали особливу персону — Ольгу Вакало з її тренінгом на доволі незвичайну тему про основні поняття риторики

Зустріч розпочалась в невимушеній атмосфері завдяки вдалим жартівливим розповідям із власного досвіду Ольги Вакало – ведучої ток-шоу «Знак питання», редактора філії ПАТ «НСТУ» (Запорізька регіональна дирекція). 

Легенда запорізького телебачення розпочала свій спіч із історичного підґрунтя про риторику як одну з найдавніших наук. Оратор з великим досвідом навела в приклад відомого давньогрецького оратора Арістотеля, котрий розрізняв способи переконання, тобто риторики. Однак, як зазначає Ольга Вакало, популярності й найвищої майстерності в пізнанні цієї науки про мистецтво досягли римляни. А найвидатнішим римським оратором був Цицерон, він досягнув успіху у складанні й виголошенні промов, став автором трактатів про ораторське мистецтво. 

Розв’язкою монологу стала демонстрація прикладів використання основ риторики в українському телебаченні: зокрема телеканал «СТБ» із його репрезентацією бекстейджу популярного нині змагання «Ігри нескорених». 

Фіналом зустрічі стала бесіда-діалог гості з аудиторією про перше та другорядне враження від побаченого під час цього заходу. Усі охочі мали можливість висловити свою власну думку стосовно того чи іншого моменту. 

Підсумком зустрічі стали неймовірні емоції, безліч позитиву, доповнення свого «багажу» знань та безцінне натхнення на майбутні подвиги в усіх сферах суспільства. 

Дмитро Нагорний

Добавить комментарий