Звітня конференція студентів ЗНУ

Новини коледжу

В ЗНУ пройшла звітна конференція Студентської ради, на якій були присутні представники Економіко-правничого коледжу – студенти Андрій Резніченко, Андрій Бойко та Софія Кравчук.

Анастасія Долгополова, голова Студентської ради ЗНУ, доповідала про роботу, яка була виконана за 2017-2018 навчальний рік. Рада проводила такі традиційні проекти як «Школа першокурсника», «ZNU Fans», «One day at university», «Fresh food ZNU», «EKO ZNU», «Банк крові ZNU», «Speaking club», також підтримала самостійні проекти ЗНУ ТВ, журнал «MAGMA», проект «Лекторій». Було створено проекти, що допомагали створювати студентське середовище, об’єднували та виховували студактивістів («Форум ЗНУ», «Школа самоврядування»). Також Анастасія розповіла про перехід ЗНУ до «Telegram», зауваживши всі переваги та недоліки цього експерименту. Також за «правління» дівчини було створено офіційний сайт Студентської ради ЗНУ.

Щодо зовнішньої політики, то голова Студентської ради ЗНУ є заступником співголови обласної студентської ради, екс-голова Студентської ради очолює відокремлений підрозділ у запорізькій області ГО «Українська асоціація студентів», були прийняті керівні збори ГО «Українська асоціація студентів» та проект від британської ради «Student action».

Фіналом виступу Анастасії Долгополової було оголошення витрат на 2017 рік із зазначенням точних цифр та напрямків, на які пішли кошти бюджету ЗНУ.

Наступною звітувалася голова Студентської виборчої комісії Даяна Нежура, що розповіла про роботу свого відділу, а також провела голосування щодо змін до Положення про студентське самоврядування стосовно СС та СВК та щодо затвердження змін до кошторису.

Представники усіх факультетів університету взяли участь у вирішенні  долі навчального закладу на 2018 рік. Бажаємо успіхів майбутній Студентській раді ЗНУ!

Софія Кравчук

Добавить комментарий