Звітна конференція голови студентської ради

Новини коледжу

 

07 лютого в Економіко-правничому коледжі ЗНУ пройшла звітна конференція голови студентської ради 2018-2019 рр. Захара Магдича.

На захід, що проходив у актовій залі 2 корпусу, завітав 451 студент коледжу, а також представники адміністрації. Важливими гостями стали директор коледжу Олена Грибанова, голова Студентської виборчої комісії ЗНУ Валерія Чорноброва та замісник голови центральної студентської ради Анна Романчук.

Першим до слова було запрошено Захара Магдича. У своїй доповіді голова зробив акцент на головних досягненнях та недоліках роботи команди 2018-2019 рр. Хоч і на початку роботи було багато труднощів, студентська рада разом з адміністрацією змогли їх подолати та налагодити роботу та зв’язки з іншими установами. Як голова Захар постійно відвідував засідання Обласної та Центральної студентських рад, Запорізької міської молодіжної ради, а також брав активну участь у їхніх заходах.

Незважаючи на те, що деякі сектори працювали незадовільно, більшість все ж таки змогли впоратися із своїми обов’язками. Так, культурно-масовий сектор під керівництвом Мар’ї Ткаченко та Анастасії Сидоренко організував велику кількість заходів за підтримки адміністрації, запустив всеуніверситетський челендж «Присідай та передавай»,  тримав Гран-прі на «Студентській весні 2018», провів посвяту для першокурсників. Також було залучено студентів до участі у конкурсі «Mister University 2018», організовано фотоквест з нагоди Дня відкритих дверей. Також завдяки налагодженій роботі сектору коледж посів 2 місце на «Кубку першокурсника», взяв участь у святі до Дня студента, а також отримав перемогу на обласному конкурсі серед коледжів «College day».

За період звітування інформаційний сектор на чолі із Софією Кравчук налагодив інформаційну співпрацю з іншими секторами, висвітлив події науково-практичної конференції «Молода наука 2018» на сайті та у соцмережах коледжу. Було також створено нові рубрики для Instagram та Telegram, налагоджено взаємодію із каналами та акантами ЗНУ, висвітлено усі події коледжу у вигляді матеріалів та фото на сайті коледжу. Від Захара Магдича надійшла пропозиція продовжити деякі цікаві рубрики, а також збільшити кількість учасників сектору.

Вікторія Філенко та її академічний сектор весь рік працювали над налагодженням роботи зі старостами груп, систематизацією обліку відвідування старостатів та проведення безлічі заходів, головним з яких був «Турнір юних правознавців». Також роботою сектору була популяризація теми академічної доброчесності, зацікавлення старост до залучення груп до участі у наукових заходах, визначення кращої старости.

Спортивний сектор, головою якого було призначено Софію Лук’янову, проводив такі заходи: флешмоб, присвячений Дню робітника фізичної культури та спорту для студентів 1-3 курсів, захід до Міжнародного дня студентського спорту для студентів 1 курсу.

Також студрада коледжу активно готувалася до Дня спорту та здоров’я, який щорічно проходить на базі профілакторію ЗНУ на о.Хортиця де взяли участь 335 студентів 1-2 курсів. Було проведено спортивно-туристичний квест; естафети; фізкультхвилинку з елементами аеробіки; конкурси на краще знання олімпізму у формі коледж-квесту; конкурс талантів «Дозвольте відрекомендуватись,1 курсу».

Проводилася і Декада мужності та звитяги до Дня захисника України «Відповідь нескореного народу» та змагання з силового багатоборства для студентів 1-2 курсів.

Але всі ці заходи були проведені завдяки викладачам фізичної культури та іншої команди студентської ради.

Профорієнтаційний сектор під керівництвом Владислава Солонського весь рік допомагав в організаціях днів відкритих дверей для абітурієнтів, розповсюдженням реклами по школах Запоріжжя, зборами груп менеджерів для роботи в галузі профорієнтації — на Ярмарку освіту в Козак-палаці.

«Підсумовуючи хочу побажати наступній  голові побажати терпіння, команді розуміння один до одного, та гарної співпраці. Чим дружніша команда, тим вона потужніша. На данний момент мені відомо тільки про одного кандидата та його команду, і ми попросили Антона Назаренко голову центральної студради 2016-17 років провести для них стратегічну сесію для визначення цілей та цінностей нової команди. Я вважаю що це гарний початок для співпраці у команді. Ну і звісно подякувати всіх хто мені допомагав за цей рік: моїй команді, Олені Євегенівні, всій адміністраціі та педагогічному складу коледжа, активним студентам, Марії Пересипко та Анастасії Долгополовій, а також ректорату ЗНУ»

Після виступу голови студради слово було надано Олені Євгенівні, директору коледжу. Вона подякувала Захару та його команді за активну та продуктивну роботу та заявила, що роботу студентського активу можна вважати задовільною. І за старою доброю традицією голові студради  подарували дармовис із надписом «Я люблю ЕПК» та побажали новому складу набирати кмітливих та амбіційних студентів, не забуваючи про заведення, що створювались роками.

Також на конференції було представлено кандидата на пост голови студентської ради – вперше за стільки років одного – Луїзу Горбань. Дівчина обіймала посаду заступника голови та секретаря студентської ради. В її команді є представники різних курсів, що є не випадковим — той, хто вже має досвід може з задоволенням поділитися ним, і навпаки, нові люди – нові ідеї.

Детальніше про програму Луїзи можна буде дізнатися на сайті коледжу та на дебатах, що відбудуться 21 лютого. Будь-який бажаючий взяти участь в виборчих перегонах та позмагатися за пост голови може висунути свою кандидатуру до 20 лютого.

Софія Кравчук

 

Добавить комментарий