Захист курсових робіт 3 курсу спеціальності видавнича справа та редагування

Новини коледжу

На минулому тижні відбувся захист курсових робіт студентами 3 курсу спеціальності видавнича справа та редагування Економіко-правничого коледжу.

Перша «проба пера» відбулася у дружній атмосфері наукового формату, де студенти доклали  про результати першого в їх житті дослідження. Захід розпочався з привітальних слів Олени Артеменко, яка зазначила, що всі зауваження, які будуть лунати під час виступу, слід сприймати як пораду та врахувати до майбутнього написання дипломної роботи.

 Курсова робота допомагає підсумувати та поглибити свої знання з фахових дисциплін, застосувати їх на практиці. Всі роботи були перевірені програмою «антиплагіат», що унеможливлює порушення академічної доброчесності.

Студенти розглянули актуальні питання, пов’язані з видавничою справою та журналістикою в Україні та Запорізькій області, проаналізували сучасний стан цієї області у нашій країні. За приклад брали українські та запорізькі видання та телеканали. Були порушенні такі теми: інфографіка, особливості звернення уваги аудиторії за допомогою світлин, читабельність сайтів на прикладі «1+1» та «СТБ», книжкові палітурки, ілюстрації в дитячих виданнях, перспективи електронних книг, особливості роботи головного редактора та багато іншого. 

Варто зазначити, що здобутий досвід у науковій сфері допоможе студентам у подальшому навчанні, а актуальні теми є запорукою кваліфікованих фахівців.

Маргарита Мельнікова

Добавить комментарий