Захист звітів технологічної практики майбутніх журналістів

Новини коледжу

19 травня студенти коледжу спеціальності «Журналістика» завершили проходження технологічної практики під керівництвом Ольги Широбокової.

Найкраще закріплення отриманих теоретичних знань – застосування їх на практиці. Студенти вдосконалили набуті уміння і навички з фаху, показали себе активними, ініціативними та творчими. Ключовими компетентностями  були: сприймання великої кількості інформаційних потоків, фактчекінг, вміння працювати в команді, дотримання дедлайнів.   Відпрацьовували набуте на відомих підприємствах міста: ФОП «Мокшанов», ЗНТРК «ТВ-5», ТОВ «Видавничий будинок Кераміст», видавництво «Дике Поле», ФОП «Тьосса П.», КП «Муніципальна телевізійна мережа» та інші.

Головними напрямами роботи студентів стали: літературне і наукове редагування, інтерв’ювання, макетування та верстка, розробка фірмових логотипів, створення фотофонів тощо

По завершенню технологічної практики було проведено підсумкову звітну конференцію, де студенти мали можливість висловитись з приводу виконаних в рамках практики робіт та своєї готовності до майбутньої професійної діяльності.

Керівники практики від підприємств, на яких перебували студенти Економіко-правничого коледжу, залишились задоволені співпрацею та передбачають можливість працевлаштування випускників за обраною ними професією.

Добавить комментарий