Захар Магдич – новий голова студради Економіко-правничого коледжу

Новини коледжу

28  лютого в Економіко-правничому коледжі  Запорізького національного університету пройшли вибори голови студентської ради. З 9 до 16 години у фойє 1 поверху навчального корпусу 2 всі студенти ЕПК мали змогу проголосувати за найбільш гідного кандидата.

Номером першим у списку кандидатів на посаду голови студради ЕПК стала Луїза Горбань. Її програма виявилася доволі різноплановою. Серед головних пріоритетів: поліпшення якості освіти та допомога студентам у навчанні, організація дозвілля студентів ЕПК і створення інформаційних сторінок для студентів коледжу в популярних соціальних мережах.

Кандидат №2 у списку – Данило Степанов. Головні цілі Данила і його команди полягали в налагодженні зв’язку між студентами та адміністрацією, створення сприятливих умов для реалізації ідей студентів та відстоювання «ідей демократичних студентських традицій». Також Данило звернув увагу на організацію роботи окремих секторів студентської ради.

І кандидатом №3 став Захар Магдич. Основу його виборчої кампанії склала ідея сприяння творчій та науковій діяльності студентів, залучення їх до активного громадського життя та надання студентам ЕПК можливостей особистісного та професійного росту.

Кожен із кандидатів висловив свою позицію та представив план роботи на дебатах, які відбулися 20 лютого. А вже за результатами голосування перемогу на виборах голови студентської ради ЕПК здобув Захар Магдич. Усього у виборах взяли участь 567 студентів коледжу Із них за Захара віддала свої голоси 222 особи. Він випередив Данила Степанова на 21 голос.

Керівництво коледжу,  викладачі та студенти вітають новообраного голову студентського самоврядування коледжу та побажають новій команді успішної діяльності.

Фотогалерея:
https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=193799505289654