Запрошуємо талановиту молодь до участі у конкурсі патріотичної пісні та поезії «Слався, рідно Україно»

Новини коледжу

10 листопада у Запорізькому національному університеті в актовій залі навчального корпусу №2 відбудеться ІІ міжрегіональний конкурс патріотичної пісні та поезії «Слався, рідно Україно».

Засновником і організатором конкурсу є Запорізьке обласне об’єднання громадян «Союз ветеранів прикордонних військ» за підтримки Запорізької обласної державної адміністрації і Запорізького національного університету.

Головним завданням конкурсу, яке ставлять перед собою його організатори, є утвердження ідеалів свободи і демократії, збереження історичної пам’яті про доленосні події у сучасній українській історії та сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у колі учнівської молоді, формування шанобливого ставлення до національних цінностей. Серед іншого, захід сприяє популяризації вокального та літературного мистецтва як одного із складників української культури, а також залученню до цього процесу творчих, обдарованих дітей та молоді.

Для участі запрошуються обдаровані діти та учнівська молодь Запорізької і Дніпропетровської областей (школярі та студенти коледжів, закладів професійної освіти).

о 08.00 – початок реєстрації;

о 09.30 – конкурсна програма;

о 18.00 – підведення підсумків;

о 19.00 – нагородження.

Добавить комментарий