Запрошуємо студентську молодь на «Запорізькі книжкову толоку»

Новини коледжу

26-28 жовтня в Запоріжжі відбудеться IV літературно-мистецький фестиваль «Запорізька книжкова толока».

Упродовж трьох днів є виставковому комплексі «Козак-Палац» (вул. Перемоги, 70Б) діятиме книжковий ярмарок, відбуватимуться майстер-класи, дискусії на актуальні теми, творчі зустрічі з письменниками, виставки, покази документальних фільмів, художні та фотоекспозиції, виступи музичних колективів тощо.

Однією з ключових тем цьогорічної Книжкової толоки є тема сильних духом людей – їхньої незламності, боротьби за незалежність і людську гідність. Це важливо в кількох контекстах — 100-річчя проголошення Незалежності України, боротьби ОУН-УПА, політичних в’язнів ГУЛАГу та Кремля, анексії Криму та захоплення східних областей України, інтеграція бійців у мирне життя і «переселенців» у нові громади.

На Книжковій толоці діятиме історична локація, тематичний майданчик «Сильні духом», кілька майданчиків для різножанрових і різнотематичних зустрічей і дискусій, дитячий простір «Книголісся».

Упродовж 26-27 жовтня відбуватиметься Форум менеджерів культури, на який запрошуємо всіх, хто хоче розвивати культуру в своїх громадах.

Час роботи Книжкової толоки — із 10:00 до 19:00

Сайт фестивалю: http://www.toloka.in.ua/

Програма ЗКТ

Добавить комментарий