ЗАВІТАЙ! ОБИРАЙ! ВСТУПАЙ!

Новини коледжу

Економіко-правничий коледж ЗНУ запрошує майбутніх вступників та їх батьків на День відкритих дверей 1 лютого 2020 року о 10:00 до навчального корпусу ЗНУ № 2 (вул. Жуковського, 66 Б).

В програмі заходу:

— зустріч з адміністрацією коледжу для ознайомлення з умовами прийому на навчання за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра до Економіко-правничого коледжу ЗНУ у 2020 році;

— майстер-класи від викладачів коледжу для кращого розуміння особливостей обраної спеціальності;

— інтерактивна вікторина для вступників з відзначенням переможців;

— тренінг для відповідальних батьків «Підтримка власної дитини у виборі життєвої дороги» від тренера Освітньо-кар`єрного центру ЗНУ Наталії Яцук.

Якщо ви вже визначилися зі спеціальністю і твердо вирішили вступати до Економіко-правничого коледжу ЗНУ, то саме час подумати про  підготовку до вступу. І допоможуть в цьому курси. Тут ви зможете систематизувати свої знання з української мови, історії України, географії та математики. Ви познайомитесь з вимогами викладачів коледжу. Легко зорієнтуєтесь в будівлі університету. Курси — це перший крок до вдалого вступу. 3-місячні курси стартують 4 лютого, он-лайн реєстрація у розділі Вступнику/Підготовчі курси.

 

Добавить комментарий