ЕПК у Головному управлінні статистики

Новини коледжу

18 квітня в Головному управлінні статистики Запорізької області відбувся семінар на тему «Населеність та міграції» для студентів економічних спеціальностей ВНЗ. На заході були присутні студенти 2 курсу спеціальності облік та оподаткування Економіко-правничого коледжу разом з куратором групи к.е.н. Ларисою Птіциною та завідувачем практикою коледжу Інною Кириловою.

Головною метою зустрічі було ознайомлення студентів з практичними аспектами та особливостями проведенням статистичних досліджень, а також формування зацікавленості до наукової та науково-дослідної діяльності у сфері статистики.

Захід розпочався з вітання гостей, викладачів та короткої розповіді про діяльність комітету статистики. Під час виступу провідних фахівців управління були презентовані статистичні дані щодо населення м. Запоріжжя за останні 5 років та основних причин, напрямків і особливостей міграції.

Наприкінці доповідач побажав майбутнім економістам продовження самореалізації та розвитку в обраній спеціалізації, не здаватися й не відступати при перших труднощах та попри все — досягти своєї мети. Також, керівництво Головного управління наголосило на тому, що вони зацікавлені у дипломованих та кваліфікованих кадрах та запрошували до співпраці успішних та наполегливих випускників.

Добавить комментарий