ЕПК ВІДВІДАВ «ЗАПОРІЗЬКУ КНИЖКОВУ ТОЛОКУ»

Новини коледжу

З 26 по 28 жовтня у виставковому центрі «Козак-Палац» відбувся IV літературно-мистецький фестиваль «Запорізька книжкова толока» під лейтмотивом «Сильні духом».

Відразу після церемонії відкриття фестивалю відбувся показ та обговорення фільмів «Невидимий батальйон» та «Сильні духом», пройшла дискусія, як перемогти в інформаційній війні. Крім того, відбулися презентації книг Андрія Цаплієнка «Стіна», Сергія Дзюби і Артемія Кірсанова «Позивний «Бандерас», Назара Розлуцького «Блокнот мобілізованого», Романа Глібова «Ниточки », Юрія Луканова «Пресовий машина: як Росія знищувала свободу слова в Криму ».

Як і на попередніх фестивалях, на нинішній Толоці діяв історичний майданчик. Також протягом всіх трьох днів на фестивалі можна буде придбати відомі і ще не відомі, але не менш якісні комікси.

Не вперше фестиваль відвідують студенти Економіко-правничого коледжу. Цього року 12 студенток перебували на Толоці у якості волонтерів. Під керівництвом заступника декана ФСУ з профорієнтаційної роботи Ольги Широбокової вони проводили соціологічне опитування відвідувачів.

https://docs.google.com/forms/d/12FfgXKLsi_liB_NkGQLbQkLFdo6S_LYkQ_-5BWMf06U/viewform?edit_requested=true Річ у тому, що у 2018 році проведення Запорізької книжкової толоки було під загрозою через брак коштів у місцевому бюджеті. Але з’явились меценати і спонсори, завдяки яким фестиваль все-таки відбувся: агентство США з міжнародного розвитку (USAID), АКБ «Індустріалбанк», ПАТ «Запорізсталь».  Одна з волонтерок розповіла, що придбала для себе науково-популярну літератури, посібники з самостійного вивчення польської та англійської мови. «Перші два роки я працювала тут волонтером. Кожного року відвідую. Це як традиція вже. Таке розмаїття! Хочеться купити все – навіть вчишся вибирати, що більш цікавить, – каже Анастасія. – Звісно, хотілось би українською, але деякі книжки є лише російською, тому доводиться купляти російською». 

Перший день заходу припав на кінець робочого тижня, та, незважаючи на це, фестиваль встигло відвідати близько 3 тисяч гостей.

Ірма Федючок, Дмитро Нагорний

Добавить комментарий