Екскурсія першокурсників до наукової бібліотеки ЗНУ у рамках проведення тижня права

Новини коледжу

12 грудня у рамках проведення тижня права для першокурсників Економіко-правничого коледжу ЗНУ була проведена екскурсія до наукової бібліотеки ЗНУ.

         Екскурсія була пов’язана не лише з проведенням у коледжі Всеукраїнського тижня права, а й з 70-річчям прийняття Загальної декларації прав людини, яка традиційно відзначається 10 грудня.

В екскурсії взяли участь студенти факультетів туризму, соціальної роботи та фінансів, яким провідний бібліограф наукової бібліотеки Тетяна Рєпка в 130 аудиторії провела огляд літератури, пов’язаної з правом. Серед величезної кількості різноманітної наукової та навчальної літератури, а також періодики був навіть представлений окремий розділ, який стосується прав людини. Сюди, за словами Тетяни Валеріївни, студенти можуть звернутися для пошуку потрібної літератури з різних галузей права під час написання наукових робіт чи рефератів.

         Після екскурсії студенти навчилися працювати з електронним каталогом наукової бібліотеки. Про особливості його функціонування та пошук літератури в електронному каталозі студентам розповіла заступник директора наукової бібліотеки Оксана Агоян.

Катерина Дмитренко

Добавить комментарий