Економіко-правничий коледж посвятив почесним званням «студент» більше трьохсот майбутніх спеціалістів

Новини коледжу

Літній ранок 30 серпня вчорашніх школярів почався не зі звичної трапези,
а зі зборів та хвилювань перед початком нового життєвого шляху –
студентства. Традиційно, на площі біля другого корпусу ЗНУ на першачків
чекали куратори: люди, які будуть надихати та стимулювати ще недосвідчених
студентів підкорювати нові вершини у навчанні.

     Цікаво, що в цьому році Студентська рада ЕПК розробила новий проект – «студент-куратор»: людина, яка зможе допомогти першокурсникам адаптуватись у світі студентського життя та дати відповіді на всі організаційні запитання .
Зустрівши першокурсників, усі спеціальності на чолі зі своїми
кураторами попрямували в актову залу на офіційну частину заходу.


Під час урочистої частини заходу присутніх – студентів першого курсу, їхніх батьків і викладачів – привітав ректор ЗНУ Микола Фролов.

Також найщиріші поздоровлення із початком нового етапу життя й неповторних студентських років пролунали з вуст почесних гостей свята: заступника голови Запорізької обласної державної адміністрації, випускника університету Едуарда Гугніна,  судді Конституційного Суду України,
викладача університету Віктора Городовенка, голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району, випускникаЗНУ Валерія Мостового.
Директор коледжу Олена Грибанова звернулась до першокурсників та їх батьків із подякою за вірний вибір та довіру: «Сьогодні ви прийшли в новий колектив, попереду вас чекають нові знайомства, нові знання, навички, нові виклики, челенджі, як-то кажуть, та, звичайно, нові перемоги.

Вся наша команда працювала під час вступної кампанії, переживала і раділа разом з вами. Весь цей складний шлях поряд з вами були ваші батьки, рідні». Олена Євгенівна запевнила батьків, що їх діти в надійних руках професіоналів: висококваліфікованих викладачів, кандидатів, докторів наук, практиків, які допоможуть реалізувати їх таланти, розкрити прихований потенціал.

Флеш-моб від танцювальної команди ЕПК трішки порушив атмосферу офіціозу, але зловив на собі низку зацікавлених поглядів. Родзинкою
цьогорічної посвяти стала вікторина основна суть якої полягала в тому, щоб правильно відповісти на питання стосовно традицій у коледжі. Дівчина зі спеціальності правознавство за найбільшу кількість правильних відповідей отримала приз від Студентської ради – кашкет ЕПК.

Прослухавши гімн ЕПК, на мажорній ноті новоприбулі студенти відправились на свою першу зустріч з кураторами груп. Щиро бажаємо одинадцятому набору Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету плідно працювати, не зупинятися на досягнутому та відчути на собі усі принади першого курсу.

 

Поліна Мороз

Фотогалерея від пресслужби ЗНУ із більш як 200 фото

Залишити відповідь