Економіко-правничий коледж отримав Гран-прі на гала-концерті ЗНУ «Студвесна-2019»

Новини коледжу

17 квітня в актовій залі Запорізького національного університету відбувся гала-концерт «Студвесни-2019», де нагороди отримали переможці різних номінацій, окремих конкурсних днів, а також нарешті став відомим переможець цьогорічної «Студвесни» серед різних навчальних закладів та факультетів ЗНУ.

В актовій залі зібралася велика кількість студентів, викладачів, а також учасники та організатори цьогорічної «Студвесни», які з нетерпінням очікували Головного нагородження, під час якого стануть відомі переможці фестивалю. Розпочався гала-концерт комедійним номером, в якому взяли участь вже відомі учасники фестивалю «Студвесни» Наталя Ольховська, Антон Назаренко, Марія Пересипко і, навіть, редактор і ведучий Ліги Сміху ЗНУ Микита Налівкін та заступник директора Центру культури ЗНУ Антон Осадчук. Сюжет номеру був побудований навколо бажання головного героя-студента, роль якого грає Антон Назаренко, щоб «ЗНУ прославився на всю Україну», та наслідками цього бажання, яке втілилося у реальність зовсім не так, як планував головний герой. Номер чергувався із запальними танцями у виконанні дівчат із хореографічної студії «Freedom»  та хореографічного колективу юридичного факультету ЗНУ, чудовими вокальними номерами, а також виступом естрадного оркестру школи №1.

Протягом концерту нагороди за учать та перемогу у різних конкурсах та номінаціях отримали не лише факультети та навчальні заклади, а й окремі талановиті та активні студенти. Для нагородження учасників на сцену була запрошена хореографічний керівник студії «Freedom» Яна Алекс, яка вручила нагороди за перемогу у таких номінаціях: імпровізація – Гідроенергетичний та Металургійний коледжі, симпатія журі – філологічний факультет, відкриття – Торговий коледж, дебют – Інженерний інститут, Торговий, Гідроенергетичний та Металургійний коледжі, музична перерва – СПП, а також економічний, філологічний факультети та факультет фізичного виховання, вболівальники – Інженерний інститут, відео-візитка – Гідроенергетичний та Металургійний коледжі, афіша та запрошення – факультет фізичного виховання, декорація – ФІФ, ФСУ та економічний факультет. Економіко-правничий коледж був відзначений нагородою за 1 місце у номінації «Оригінальний жанр» та у номінації «Гумор», де нагороду тримала студентка ЕПК Катерина Саркісова.

Нагороди ж за конкурсними днями, які учасникам вручив заступник директора, фахівець (фото та відео) Центру культури ЗНУ Антон Осадчук, розподілилися таким чином: у першому конкурсному дні перемогу отримав факультет журналістики, 2 місце посів факультет іноземної філології, 3 – факультет соціології та управління; 1 місце у другому конкурсному дні отримав факультет менеджменту, 2 – Гідроенергетичний та Металургійний коледжі, 3 – математичний факультет; почесне 1 місце за участь у третьому конкурсному дні отримав економічний факультет, 2 місце посів філологічний факультет, 3 – факультет соціальної педагогіки та психології, 4 – факультет фізичного виховання; 1 місце за участь у четвертому дні конкурсу розділили між собою Інженерний інститут та історичний факультет, 2 місце посів юридичний факультет; перемогу ж у 5 конкурсному дні отримав ЕПК, 2 місце суді віддали Торговому коледжу, 3 – біологічному факультету.

Лише після вручення нагород номінантам та переможцям різних конкурсних днів, а також подяк особливо активним і талановитим учасникам заходу від директора Центру культури ЗНУ Юлії Янько та випускниці та магістра ЗНУ Герміне Багдасарян, розпочалося Головне нагородження. Нагороди, у тому числі й грошові, отримали за призові місця такі учасники цьогорічного фестивалю: 3 місце отримав Інженерний інститут, 2 місце розділили між собою факультет журналістики та економічний факультет, 1 місце отримав історичний факультет, а Гран-прі за участь у фестивалі під гучні оплески присутніх у залі отримав Економіко-правничий коледж Запорізького національного університету.

Такими підсумками завершилася цьогорічна «Студвесна-2019», яка традиційно стає місцем концентрації активної і талановитої студентської молоді та дає учасникам фестивалю шанс проявити свої акторські, хореографічні, вокальні й інші здібності.

Катерина Дмитренко

Добавить комментарий