Економіко – правничий коледж налагоджує зв’язки із представниками бізнесу

Новини коледжу

20 листопада в Економіко-правничому коледжі за ініціативи Троян Оксани, викладача коледжу,  відбулась зустріч студентів 3 курсу спеціальності менеджмент з представниками мережі супермаркетів «Сільпо». Захід був проведений у рамках тижня популяризації економічних дисциплін та менеджменту. Модератором заходу виступила викладач економічних дисциплін коледжу Олена Тютюнник.

На початку зустрічі Тютюнник Олена поставила студентам декілька питань, які стосувалися планів студентів щодо початку власної кар’єри. Під час діалогу було з’ясовано, що студенти не можуть чітко сформулювати свої плани, в той же час більшість висловила бажання спробувати працевлаштуватися вже під час навчання. Окремі студенти зізналися, що вже мають досвіт пошуку роботи. І основна проблема з якою вони зіткнулися —  небажання підприємства офіційно працевлаштовувати студентів.

Після цього слово було надано фахівцям по роботі з персоналом мережі супермаркетів «Сільпо». Під час виступу Сиващенко Валерія та Бородина Наталія торкнулися питань оформлення студентів на неповний робочий день, організації харчування на підприємстві та інших питань, які ставили самі студенти. Не залишилися без уваги й питання відпочинку та кар’єрного зростання на які відповідали вже бізнес-тренери  Євсєєва Людмила та Соломатова Олена.

Кількість питань які ставили представникам мережі супермаркетів «Сільпо» дала зрозуміти актуальність питання початку трудової діяльності студентами коледжу. Завдяки таким зустрічам студенти мають можливість поспілкуватися з досвідченими спеціалістами та отримати достовірну інформацію щодо питань працевлаштування молодих фахівців.

 

Добавить комментарий