Економіко-правничий коледж ЗНУ продовжує відвідувати туристичні місця України.

Новини коледжу

Студенти коледжу з 2 по 8 січня перебували у Львові, Славське та Мукачево. Організували подорож викладачі коледжу Ніколаєва Лариса та Сумма Анжела.
Львів вразив своєю атмосферою, гостинним прийомом та архітектурою, яка зберегла сліди з польської та австро-угорської спадщини, в якій поєднані стилі Східної і Центральної Європи.
Студенти відвідали костел Святої Ольги та Єлизавети, собор святого Юра, Аптеки-музей та неймовірно захоплюючу екскурсію «Підземелля Львова».А саме Підземелля Аптеки-музею. Аптека-музей – це найстаріша аптека в Україні, а також тематичний музей фармації.
Кавові підземелля “Копальні кави”, що розповідає про шляхи потрапляння до кави Львова, насичена цікавими інтер’єрами та стилізованою шахтою. Підземелля костелу Єзуїтів, в якому існував навчальний заклад – Єзуїтський колегіум, в якому свою освіту здобув гетьман Богдан Хмельницький.
Вечори були насичені та різноманітні(катання на ковзанах, співи, конкурси).
Карпати зустріли нас сніжною погодою та різдвяним настроєм. Студенти покорили гору Захар Беркут висотою 1242 метра, з якої вікриваються найдивовижніші пейзажі Карпат. А настрій усім підняла велика кількість снігу і можливість вдосталь накататися на лижах, санах, сноубордах.
А подорож до другої столиці Закарпаття — Мукачево вразило своєю історією та пам’ятками. Піднялися на замкову гору, насолодившись краєвидами зі стін замку Паланок, з якого розкривається весь краєвид міста та Карпат.
А після подорожі групу чекала святкова різдвяна вечеря в Туристичному комплексі «Карпати».

Добавить комментарий