До відбіркової комісії ЕПК вже подано понад 450 заявок на вступ від випускників 9 класів

Новини коледжу

Із 1 по 13 липня триває важливий етап вступної кампанії до Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету. За цей час вступники, що планують вступити до ЕПК на базі 9 класів, мають звернутися до відбіркової комісії коледжу, аби подати необхідні для вступу документи в паперовому вигляді.

Відповідальна секретар відбіркової комісії Лілія Козак, коментуючи результати першого тижня перебігу вступної кампанії зазначила, що вони свідчать про неабияку популярність спеціальностей, які пропонує коледж, серед цьогорічних вступників. Загалом за п’ять днів – із 1 по 5 липня – до співробітників відбіркової комісії звернулося більше ніж 200 вступників. Вони подали понад 450 заявок щодо вступу на різні спеціальності ЕПК.

Цього року особливою популярністю серед вступників користуються такі спеціальності, як «Право», «Туризм», «Журналістика» й «Інженерія програмного забезпечення». Однак й інші спеціальності коледжу викликають зацікавлення у вчорашніх дев’ятикласників.

Наприклад, серед інших вступників 5 липня до відбіркової комісії завітала Анна Щебенева. Дівчина прагне навчатися за спеціальністю «Інженерія програмного забезпечення». Вона відзначає актуальність і престижність цієї професії й переконана, що зможе отримати в коледжі міцні знання та стати в майбутньому високопрофесійним фахівцем.

Лілія Козак також зазначила, що на сьогодні випускники 11-х класів, які прагнуть вступити до коледжу, створюють електронні кабінети, аби з 10 липня подати відповідну заявку. Серед переваг навчання в коледжі вона відзначила те, що для вступу до нього потрібно всього два сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання замість трьох, обов’язкових для вступу до закладу вищої освіти. А після завершення навчання в коледжі його випускники мають можливість продовжити навчання на старших курсах ЗНУ.

Лілія Валеріївна впевнена, що активність абітурієнтів, серед іншого, пояснюється новим підходом до профорієнтаційної діяльності, який впровадили в ЕПК цього року. На базі коледжу створили Освітньо-кар’єрний центр, діяльність якого, серед іншого, спрямована і на те, аби допомогти старшокласникам визначитися зі своєю майбутньою професією. У результаті багато слухачів центру, які брали участь у його заходах, уже подали документи для вступу до Економіко-правничого коледжу.

Нагадаємо, що всі охочі навчатися в коледжі на основі базової середньої освіти в цей час можуть завітати до відбіркової комісії за адресою: вул. Жуковського, 66б, навчальний корпус ЗНУ №2, вхід збоку (праворуч від центрального входу до корпусу) до наукової бібліотеки. Відбіркова комісія працює з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 17.00 та в суботу з 9.00 до 14.00. Також можна зателефонувати за номером: 228-75-39.

Більш детально зі спеціальностями, за якими здійснюється навчання в ЕПК, переліком документів, необхідних для вступу, тощо можна ознайомитися за покликанням: http://epkznu.com/entrant/

Залишити відповідь