Для багатьох студентів важливо зареєструватися для проходження зовнішнього незалежного оцінювання

Новини коледжу

Директорат вищої освіти і освіти дорослих при МОН України у листі №31-30/48 від 31.01.2019 «Щодо проходження студентами закладів вищої освіти державної підсумкової атестації» повідомляє наступне:

Повторне складання державної підсумкової атестації, у тому числі у формі зовнішнього незалежного оцінювання, нормативними документами не передбачено. Якщо окремі студенти, які здобувають освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста на основі базової загальної середньої освіти, пройшли в 2018 році у закладах освіти державну підсумкову атестацію з математики та/або історії України, то у 2019 році вони не повинні повторно складати державну підсумкову атестацію в формі зовнішнього незалежного оцінювання із зазначених предметів.

Тому такі студенти можуть зареєструватися тільки для складання української мови для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО у 2019 році.

Водночас звертаємо Вашу увагу, що для вступу для здобуття ступеня вищої освіти бакалавр у 2021 році планується врахувати результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури та з математики в розрахунку конкурсного балу.

Тому для багатьох студентів важливо зареєструватися для проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Крім того треба зазначити, що 25 січня 2019 року набув чинності  новий Порядок проведення державної підсумкової атестації був затверджений наказом МОН.

Перескласти цього року ДПА в формі ЗНО зможуть студенти ОКР «Молодший спеціаліст», що 2018-го отримали незадовільну оцінку за результатами атестації (1-3 бали). Мова про тих, хто після 9-го класу отримує фах у закладі вищої освіти і одночасно закінчує здобуття повної загальної середньої освіти. Торік такі студенти вперше складали ДПА в формі ЗНО з української мови.

У Порядок також закладені зміни, що почнуть діяти з 1 січня 2021 року. Це обов’язкове проходження ДПА у формі ЗНО з математики для тих, хто отримує повну загальну середню освіту.

Добавить комментарий