День відкритих дверей зібрав понад 120 гостей

Новини коледжу

Десятого червня в Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбувся День відкритих дверей, який зібрав понад 120 гостей. Після невеличкої екскурсії студмістечком, презентації цього потужного структурного підрозділу вишу, який цьогоріч святкує своє 10-річчя, та концертної програми, що відбулася на площі біля навчального корпусу № 2, учасники заходу зустрілися із керівництвом навчального закладу та його викладачами. Зокрема, у рамках заходу провели консультації окремо для майбутніх студентів та для їхніх батьків.

Після завершення урочистої частини заходу відбулося зібрання у філологічному читальному залі наукової бібліотеки ЗНУ. Презентацію Економіко-правничого коледжу провела йогодиректор Олена Грибанова. Також вона надала цінні поради щодо вступної кампанії батькам вступників. Олена Євгенівна, передусім, представила присутнім потужну команду викладачів, які працюють у коледжі і серед яких на сьогодні багато випускників університету. До речі, серед освітян коледжу не лише багато аспірантів, тут ще й працюють вісім кандидатів наук.

Так, участь у зібранні взяла завідувач економічним відділенням коледжу Лілія Козак і викладачка філологічних дисциплін АннаГрушанська.  До речі, Лілія Козак – автор гімну ЕПК, що пролунав на початку заходу під час музичного флешмобу.

Передусім Олена Євгеніївна повідомила присутніх про те, що в умовах реформування галузі освіти очолюваний нею підрозділ стабільно розвивається і нещодавно був акредитований за десятьма спеціальностями до 2027 року – це «Фінанси і кредит», «Бухгалтерський облік», «Організація виробництва», «Розробка програмного забезпечення», «Правознавство», «Видавнича справа та редагування», «Соціальна робота», «Туристичне обслуговування» та «Фізична культура і спорт».

Вона докладно розповіла про організацію освітнього процесу у коледжі, систему накопичення балів студентами, можливості матеріально-технічного забезпечення, які відкривають доступ студентів коледжу до сучасних технологій навчання (4 комп’ютерні класи, мультимедійне обладнання, користування електронним навчальним контентом у системі Moodle ZNU, доступ до якого можна здійснити з будь-якого електронного носія через ключ доступу, тощо). Зупинилася Олена Євгенівна також на переліку та специфіці іспитів, які мають складати цього року абітурієнти ЕПК та етапах вступної кампанії. До речі, вона зазначила, що з інформацією про Вступ-2018 та пакет документів для подання можна ознайомитися на сайті коледжу у розділі «Абітурієнт»: http://epkznu.com/entrant/.

Під час розмови окремо також зупинилися на можливостях перехресного вступу до університету для випускників ЕПК. Наразі для всіх, хто планує отримати вищу освіту, передбачено складати ЗНО з трьох предметів – української мови та літератури, профільного предмета, а також до них відтепер додається іноземна мова. Під час навчання в коледжі до проходження тестувань студентів ретельно готують і надають їм змогу пройти безкоштовні пробні тести, які організовує відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ.

Представники ЕПК також запевнили абітурієнтів та їхніх батьків, що в ЗНУ кожен зможе всебічно реалізувати себе. Адже саме тут відбувається низка наукових та культурних заходів, організованих Науковим товариством студентів, аспірантів. докторантів і молодих вчених і студрадами університету й коледжу. Зокрема, це – найпопулярніша щорічна студентська конференція «Молода наука», конкурси і творчі вечори. Саме в ЕПК навчаються учасниці відомої у Запорізькій області команди КВК – «Нет парня».

У талантах представників цього освітнього закладу гості змогли переконатися самі під час музичної перерви, яку на площі біля навчального корпусу №2 влаштували для них ведуча – завідувач гуманітарним відділенням коледжу Олександра Данілкіна, а такожстуденти, які виступали під керівництвом голови студентської ради цього освітнього закладу Мар’ї Ткаченкозокрема представники спеціальності «Фізична культура і спорт» (хореографічні та цирковий номери) та викладачі.

Окремо з абітурієнтами з питань організації вступних випробувань, зокрема стосовно профільних предметів, які вони незабаром складатимуть – це історія України, географія, математика тощо, – спілкувалися викладачі-предметники. Вони розповіли про вимоги щодо вступної кампанії, правила вступу, творчий конкурс для тих, хто обрав спеціальність «Фізична культура і спорт», а також відповіли на запитання учасників зібрання.

Для охочих дізнатися про власні професійні здібності провели профорієнтаційне комп’ютерне тестування. Зокрема, цього дня з абітурієнтами працювали: старший викладач кафедри видавничої справи та редагування Галина Микитів, викладачі економічних дисциплін Людмила Чичун і Лариса Птіцина, викладач дисциплін галузі туризмознавства Лариса Ніколаєва та інші.

 

Олена Хлистун

Добавить комментарий