Декада популяризації математичних дисциплін та програмних засобів

Новини коледжу

4 лютого в стінах Економіко-правничого коледжу відбулося відкриття декади популяризації математичних дисциплін та програмних засобів, одразу після чого було проведено олімпіаду з математики серед студентів першого курсу.

Ранок кмітливих студентів розпочався з радісної новини про те, що нарешті вони зможуть продемонструвати свої знання та вміння з математичних дисциплін та інформатики.

Традиційно, всі охочі взяти участь бодай в одному заході, присвяченому популяризації вищеназваних дисциплін, були запрошені для прослуховування плану проведення різноманітних олімпіад та конкурсів. Анонсування розпочалося з промови директора коледжу Олени Грибанової про безпечний інтернет та його ролі в житті сучасної людини. Слід зазначити, що студенти зацікавились темою та активно висували свої думки з цього приводу. Прослухавши план проведення заходів, який оголосила заступник директора з НМР Альона Ходаковська, юні математики зацікавилися конкурсом під назвою «Найрозумніший», який відбудеться наступного понеділка.

По завершенню відкриття декади присутнім нагадали, що плідна праця буде оцінена високими балами, грамотами, дипломами та іншими нагородами.

Отримавши таку мотивацію, студенти налаштувались на перемогу в першому заході, який проходив у рамках цієї декади, а саме: в олімпіаді з математики. Робота містила в собі завдання геометричного та алгебраїчного змісту, тож студенти мали продемонструвати свої знання в усіх областях математики.

Цікаво, що учасників, зареєстрованих на участь в олімпіаді, було 42 і рівно 50% становили студенти, які мають гуманітарно-напрямлені спеціальності. Але чи здатні «гуманітарії» бути сильними конкурентами економістам?

Ось, що з цього приводу думає викладач математичних дисциплін Ганна Фоменко: «За весь період моєї практики, як викладача, можу з впевненістю сказати, що багато студентів, навчаючись на гуманітарній спеціальності, мають схильність до математики, як науки. Певно, це все стереотипне мислення, адже якщо людина має бажання пізнати той чи інший предмет, вона додасть максимум зусиль, аби зробити це».

Дійсно, не можна не погодитися зі словами досвідченого педагога. Тож, бажаємо нашим студентам легкої вдачі та наснаги виборювати найкращі нагороди протягом двох тижнів. Та чекаємо результатів олімпіади з математики.

Поліна Мороз

Добавить комментарий