Дебати між кандидатами на посаду голови студради коледжу

Новини коледжу

20 лютого в Економіко-правничому коледжі Запорізького національного університету відбулися публічні дебати між кандидатами на посаду голови студентської ради коледжу. За цю посаду змагаються три кандидати: студенти – Луїза Горбань (1 курс, спеціальність журналістика), Захар Магдич (2 курс, спеціальність інженерія програмного забезпечення) та Данило Степанов (2 курс, спеціальність туризм).

На початку дебатів до присутніх звернулася голова студентської ради університету Анастасія Долгополова, яка розповіла студентам про регламент роботи і представила студентів, які претендують на посаду голови студради коледжу.
У свою чергу, діючий голова студентської ради коледжу Ілля Іщенко подякував команді студради і адміністрації за підтримку, допомогу, а також безцінний досвід та отримані знання.

Звернулась до студентів і директор коледжу Олена Грибанова, яка наголосила на важливості усвідомленого вибору майбутнього голови, адже від нього буде залежати відстоювання активної громадської та студентської позиції.

Протягом засідання присутні студенти заслухали плани щодо подальшої роботи майбутніх кандидатів на посаду голови студентської ради коледжу, дізналися про різні нововведення та проекти, які планує реалізувати нова студентська рада, а також про принципи та напрями роботи нової студентської ради коледжу за секторами. Під час зустрічі кандидати на пост голови студради коледжу відповіли на усі запитання студентів, а також представили свої передвиборчі програми.

За жеребкуванням першою предстала свою програму Луїза Горбань, яка окреслила свої основні цілі та завдання, представила нові проекти роботи зі своєї командою за секторами. У своєму виступі Луїза наголосила, що основною метою діяльності майбутньої студентської ради є подальше залучення студентів до участі в активному громадському, культурно-масовому, науковому житті, співпраця з адміністрацією коледжу задля досягнення найвищих позицій у рейтингу коледжів області. Також вона переконана, що вирішувати всі поточні питання та проблеми у коледжі повинні всі члени студради однією спільною командою.

Другим виступив кандидат на посаду голови студради коледжу Захар Магдич, який виділив головні аспекти діяльності кожного із секторів майбутньої студради. Згідно з передвиборчою програмою, основною метою його діяльності є забезпечення і захист прав та інтересів студентів, зокрема стосовно організації навчального процесу; надання студентам можливості особистісного та професійного росту; залучення студентів до участі в активному громадському, культурно-масовому та науковому житті\життях; сприяння навчальній, науковій та творчій діяльності студентів; організація співробітництва з молодіжними організаціями та студентами інших вищих навчальних закладів.

Основним своїм завданням він вважає створення дружньої атмосфери у коледжі, мотивування студентів до активної участі в організації студентського самоврядування.

Останнім виступив претендент на посаду голови студради коледжу Данило Степанов.  Основними завданнями його команди є такі: відстоювання тих ідей студентських демократичних традицій, які покладені в основу діяльності діючої студентської ради коледжу, створення умов для максимально ефективної реалізації всіх соціально значущих студентських ініціатив, налагодження стабільної співпраці «Студент-адміністрація», організація співробітництва зі студентською радою університету.

Передвиборчі програми кандидатів на пост голови студентської ради коледжу викликали багато запитань та побажань з боку студентів. Так, студенти запитували про активності кандидатів на пост голови студради у культурно-масовому житті коледжу. цікавились методами роботи майбутніх представників студради щодо співпраці студради із науковою студентською спільнотою ЗНУ, проблемами в роботі побутового сектору студради та інших заходів у коледжі. Окреме питання викликала майбутня діяльність волонтерського сектору студради як дуже актуальна на сьогодні — в нелегкі для нашої країни часи.

Наприкінці заходу до присутніх звернулась колишня голова студради коледжу Дарина Куліченко із побажанням зробити виважене рішення і обрати гідного кандидата на виборах 28 лютого.

Треба зазначити, що кожний з кандидатів, не зважаючи на підсумки голосування на виборах, висловив готовність працювати у складі майбутньої команди студентської ради коледжу.

Усі охочі, перш ніж зробити остаточний вибір, можуть ознайомитися з передвиборчими програмами кандидатів на посаду голови студради Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету за покликанням:

http://epkznu.com/%D0%B2%D0%B8%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%B8-%D0%B3%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%B8-%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B4%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B8/

Добавить комментарий