Гвардійці ознайомили студентів коледжу з умовами проходження служби в НГУ

Новини коледжу

6 березня 2018 року в Економіко-правничому коледжі відбулася зустріч повнолітніх хлопців коледжу з військовослужбовцями Національної гвардії України, військової частини 3029 «9 Полк оперативного призначення» (молодший сержант Пономарьов Євген Олексійович, молодший сержант Чемерис Сергій Петрович, старший солдат Осляков Дмитро Васильович), які базуються у нашому місті.

Тема зустрічі — це розповідь про перевагу підписання контракту над звичайною призивною службою. Слід зазначити, що контракт з громадянами, які добровільно вступають на військову службу, укладається про проходження військової служби — письмова угода, що укладається між громадянином і державою, від імені якої виступає командир військової частини, для встановлення правових відносин між сторонами під час проходження військової служби. Військові розповіли студентам про привабливі умови служби за контрактом, адже це не тільки високошанована суспільством сфера діяльності, але й стабільний та досить високий рівень матеріальної забезпеченості та соціального захисту.

Учасників заходу ознайомлено з умовами прийому на військову контрактну службу, вимогами до претендентів , грошовим забезпеченням, соціально-правовим захистом військовослужбовців і членів їхні сімей.

Серед вимог до кандидата для проходження служби за контрактом були зазначені:

  • придатність за станом здоров’я до військової служби у Національної гвардії України, що встановлюється в ході медичного огляду та професійно-психологічного відбору, які проводяться у відомчих медичних закладах МВС України.
  • вища, професійно-технічна, повна або базова загальна середня освіта (для громадян призовного віку, які не проходили строкової військової служби);
  • наявність кваліфікації, що споріднена або відповідає військово-обліковій спеціальності за посадою, на яку планується призначення для проходження військової служби за контрактом;
  • наявність отриманої під час проходження строкової військової служби військово-облікової спеціальності, що відповідає профілю службової діяльності за посадою, на яку планується призначення для проходження військової служби за контрактом для             військовозобов’язаних).

Під час розмови військові запросили студентів коледжу долучатись до служби за контрактом, оскільки саме таким, юнакам як в Економіко-правничому коледжі в армії запропонують багато цікавих вакансій, безкоштовне пільгове здобуття вищої освіти у військових навчальних закладах та перспективи розвитку успішної військової кар’єри.

Захар Товстик